שורש הכורכום זכה כבר לכל כך הרבה כינויים ושמות ביניהם ״הזהב של הטבע״, ״אנטיביוטיקה של הטבע״, ״הלוחם הטבעי בסרטן״ ועוד… ודאי כבר נחשפתם למידע כזה או אחר על שורש הכורכום וכבר התחלתם לשלב את אותו תבלין מופלא במטבח שלכם. מסתבר, שכדי שנוכל להנות ממגוון היתרונות של שורש הכורכום, עלינו לבחור דווקא בכדורי כורכום מומלצים או מה שנקרא תוסף כורכומין. הכורכומין הוא למעשה חומר נוגד חמצון, הנמצא בריכוזים גבוהים בתוך השורש והוא זה שמעניק לו את צבעו הכתום והעז.


מדוע החלו לחקור את הכורכום?


יש המון מחקרים סביב כל הנושא של תבלינים וצמחי מרפא שכן אלו מכילים קשת רחבה של תכונות איכותיות המסייעות למנוע ולטפל בקשת רחבה של מצבים רפואיים. את המחקרים על הכורכום ועל הכורכומין החלו כאשר הבינו ששיעור הסרטן בהודו, שם צורכים כורכום בכמויות גבוהות, נמוך באופן יחסי בהשוואה לאוכלוסיית המערב. השאלה המתבקשת הנשאלת היא מדוע. בגוף האדם יש 30,000 גנים חלקם במצב כבוי. חלק מהגנים הללו עלולים להשתנות בהתאם למצב הרוח שלנו, על ידי חומרים אחרים שנוצרים בגוף או כתוצאה מתזונה מסוימת. למעשה, הכורכום עצמו בעל השפעה על 700 גנים שונים.להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן


מהן התכונות הבריאותיות של הכורכום?


אחת התגליות המסעירות פרי מחקר לגבי הכורכום היא העובדה שהוא מסייע בתהליך ההחלמה ממחלת הסרטן, מספק תמיכה גופנית בזמן טיפולים כימותרפיים, מפחית את הסיכוי להיווצרות של תאים סרטניים בגוף ותורם לחיזוק המערכת החיסונית שנחלשת מאוד כתוצאה ממחלה זו. בנוסף, הוא נחשב לנוגד חמצון עוצמתי ולכן מסייע בנטרול תנועת רדיקלים חופשיים, נחשב לאנטי דלקתי חזק ומונע היווצרות של דלקות וזיהומים מסוגים שונים כמו דלקות במערכת העיכול, דלקות פרקים ועוד.


איך בוחרים כדורי כורכום מומלצים?


כאשר בוחרים כדורי כורכום מומלצים חשוב להסתכל מה הפורמולה מכילה. מומלץ לבחור בכדורי כורכום שמיוצרים מחומר הכורכומין ולא מיוצרים מתמציות כורכום שאין בהן מספיק מחומר נוגד החמצון החשוב. בנוסף, חשוב לבחור בתוסף המיוצר על ידי חברה אמינה, מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות, מאוחסן בתנאי אחסון נאותים ומכיל ריכוז של לפחות 95% כורכומין טהור.


כדורי כורכום מומלצים - כורכומין TERRA מבית נוטרי די


חברת נוטרי די פיתחה פורמולה 100% טבעית העשויה נטו מתמציות מרוכזות של כורכומין במיצוי גבוה של 95%. הפורמולה מיוצרת לאחר בקרת איכות מוקפדת על כל תהליך הגידול של השורש ועד להפיכתו לקפסולה ואחסונו בצנצנת. הפורמולה מבטיחה ספיגה גבוהה במיוחד של חומר הכורכומין ומסייעת במניעת היווצרות של דלקות מסוגים שונים, משפרת את מראה העור, תורמת למערכת חיסונית חזקה ומסייעת באיזון רמות גבוהות של סוכרים, שומנים וכולסטרול. כורכומין TERRA נחשב לתוסף איכותי, מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל ואינו מכיל חומרים משמרים או צבעי מאכל.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן