כורכום בריאות הן מילים בלתי-נפרדות, בשל סגולות המרפא ששורש הכורכום טומן בחובו. כולנו מכירים את הכורכום מהמטבח הישראלי, בו אנו משתמשים בכורכום כמעט כל יום, כדי לעורר לחיים תבשילים שונים או משקאות בריאים. הסיבה שהמטבח שלנו עשיר בכורכום, היא כי הוא מושפע מאוד מהמטבח המרוקאי והמטבח ההודי, אשר משתמשים בכורכום מזה שנים, גם לשם תיבול מטבח וגם לשם כורכום בריאות.


כורכום בריאות – כורכומין:


הסיבה כי כורכום בריאות היא כי כורכום כורכומין. הכורכומין הוא החומר הפעיל של שורש הכורכום, הטומן בחובו איכויות בריאותיות חזקות, המסייעות לגופנו בשלל מצבים:

  • אנטי-בקטריאלי, אנטי-פטרייתי ואנטי-דלקתי - מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו ולסייע לה בעבודתה, על ידי מניעת התפתחות של מזיקים בגופנו.

  • שומר על הלב וכלי הדם – הכורכומין מסייע לנקות כולסטרול מגופנו, להאיץ את מחזור הדם ולשמור על בריאות הלב.

  • מנקה רעלים – הכורכומין תורם לניקוי הכבד ומייעל את פעילותו. על ידי כך, הכבד עצמו מפריש יותר אנזימים ומיצי עיכול, המסייעים לנקות את גופנו מרעלים ולהאיץ את תהליך העיכול.

  • מטפל בבעיית הרדיקלים החופשיים – הכורכומין מכיל שלל נוגדי חמצון, המסייעים לגופנו להתמודד עם חמצון יתר של הגוף. לכן, כורכומין מומלץ על ידי רופאים כטיפול תומך למחלות כגון סרטן, אלצהיימר, סוכרת, מחלות אוטואימוניות למיניהן, מחלות בדרכי העיכול ועוד.להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן


כורכום בריאות – תוספי תזונה:


הכורכום הוא בריא מאוד לגופנו, אך לצערנו מעשיר את גופנו במעט מאוד כורכומין. הסיבה לכך, היא שריכוז הכורכומין בשורש הכורכום הוא נמוך יחסית. בנוסף, אנו אוכלים כורכום כתבלין של תבשיל שלם, העשיר במצרכים נוספים, בדרך כלל, מה שמקשה על גופנו להצליח לעכל את הכורכומין.

בשל כך, אם אנו רוצים לזכות בסגולות המרפא של כורכום בריאות, בהחלט כדאי לנו לבחון את האפשרות של רכישת תוסף תזונה של כורכומין, העומד בתקנים ומכיל כורכומין טהור (לא אבקת כורכום). תוסף הכורכומין מכיל רק כורכומין ורכיבים המסייעים להגביר את ספיגתו, כך שריכוז הכורכומין בו גבוה. בנוסף, אנו נוטלים תוספים לבד, ללא מזון, כך שגופנו יצליח לעכל את הכורכומין בקלות.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן