שורש הכורכום הוא צמח ממשפחת הזנגבילים, צמח רב-שנתי, כתום בעל קליפה חומה. הכורכום מוכר לנו מעולם האוכל המזרחי של ההודים והמרוקאים, הנוהגים לבשל עמו. מעבר לעולם המטבח, עדות הודו ומרוקו ידעו זה מכבר אודות סגולות המרפא של שורש הכורכום. לכן, הם השתמשו בו גם כצמח מרפא למגוון רב של בעיות רפואיות; משלשולים ועד ליובש בעור.

כוחו של כורכום טרי מחיר טמון בחומר הפעיל שלו – הכורכומין. הכורכומין עצמו מכיל שלל ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להגן על הגוף שלנו ולתרום לייעול של פעולות רבות המתבצעות בגופנו.


כורכום טרי מחיר - יתרונות:


יתרונותיו של כורכום טרי מחיר , הם בזכות הכורכומין, בו טמונה עיקר הבריאות. כיום, אף ישנם תוספי תזונה של כורכומין, המכילים ריכוז גבוה של כורכומין, הנספג בגופנו ביתר יעילות.

  • מסייע להגן על גופנו – הכורכומין הוא אנטי-בקטריאלי, אנטי-פטרייתי ואנטי-דלקתי, לכן הוא מסייע למערכת החיסון שלנו ללחום במזיקים שמנסים לפלוש לגופנו. אם הם הצליחו לפלוש לגופנו, הכורכומין מסייע לעכב את יכולת ההתרבות שלהם בגופנו, מה שמעניק למערכת החיסון שלנו די זמן להתמודד עם המטרד, לפני שהוא מצליח לצבור כוח.

  • מסייע לנקות את גופנו – הכורכומין מסייע לנקות את הכבד, לעודד חידוש של הכבד בגופנו ולעודד ייצור של אנזימים ומיצי עיכול, שמאיצים את תהליך העיכול. במעיים, הכורכומין מסייע לייעל את תהליך העיכול של מספר ויטמינים ומינרלים. מיצי העיכול והאנזימים של הכבד, מסייעים לנקות את המעיים ולהקל את תהליך ההפרדה בין המינרלים והוויטמינים ובין הפסולת.


כורכום טרי מחיר:


כורכום טרי מחיר ניתן למצוא בסופרמרקטים, חנויות ירקות אורגניות וחלק מחנויות הטבע. כורכום טרי מחיר עולה כ- 14.9 ₪ בממוצע.

תוסף תזונה של כורכומין, החומר הפעיל של כורכום טרי מחיר משתנה בין 90 ₪ ל- 180 ₪ בממוצע. המחיר משתנה לפי הרכיבים של המוצר, כמות הכמוסות שמכיל המוצר, האישור של המוצר ועוד.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן