הכורכומין הוא תוסף תזונה יעיל, בעל איכויות אנטי-דלקתיות, אנטי-פטרייתיות ואנטי-בקטריאליות יעילות. הכורכומין מגיע אלינו היישר מהטבע, שכן הוא מהווה את החומר הפעיל של שורש הכורכום. כדי שנצליח לספוג היטב את הכורכומין בגופנו, בטבע נוסיף לו פלפל שחור. החומר הפעיל של הפלפל, פפרין, מחזק את פעילותו של הכורכומין. מסיבה זו, חברות רבות אף מוסיפות פפרין לכמוסות הכורכומין שלהן.

 


המערכת האנדוקרינית ובלוטת התריס:

 

המערכת האנדוקרינית שלנו היא המערכת ההורמונלית שלנו. היא כוללת מספר רב של בלוטות ואיברים, המפרישים הורמונים שמסייעים לווסת תהליכים שונים בגופנו, כגון המטבוליזם שלנו, אופן הגדילה וההתפתחות שלנו, הדחף והתפקוד המיני שלנו, העייפות שלנו ועוד.

בלוטת התריס היא אחד ההורמונים המהותיים ביותר במערכת הזו. היא מצויה באזור הקדמי של הגרון, מעל לעצם הבריח. מדובר בשתי בלוטות, כל אחת בצד אחד של קנה הנשימה. ההורמונים שמופרשים דרך בלוטת התריס, מווסתים את תהליך המטבוליזם שלנו ואת הפעילות של הורמונים אחרים. ההורמונים העיקריים שהיא מפרישה, שולטים בקצב הגדילה שלנו, הקצב שבו הגוף שלנו שורף קלוריות ודואגים לרמות מאוזנות של סידן במחזור הדם שלנו.

עקב פגיעה בבלוטת התריס, הזדקנות או מחלה מסוימת, אנו נוטים לסבול מתת-פעילות של בלוטת התריס, פעילות-יתר של בלוטת התריס, סרטן בלוטת התריס ועוד.

 

 
להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכומין בלוטת התריס:

 

כורכומין לבלוטת התריס מסייע לנו להתמודד עם קשיים או מחלות של בלוטת התריס באופנים הבאים:

  • אנטי-דלקתי - לכורכומין לבלוטת התריס איכויות אנטי-דלקתיות, אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות. הוא מגרה את פעילותם של אנזימים חשובים בגופנו, שמסייעים ללחום במחלות או דלקות, גם כאלו שמהן סובלת בלוטת התריס. בנוסף, הכורכומין לבלוטת התריס מונע מחלבונים או תאים דלקתיים בגוף להכפיל את עצמם, מה שמאפשר למערכת החיסון להשתלט עליהם, לפני שהם יוצאים מכלל שליטה.

  • כורכומין לבלוטת התריס כנוגד חמצון יעיל – הכורכומין לבלוטת התריס הוא גם נוגד חמצון, המשתווה בכוחו לוויטמינים כגון A, C ו- E. לכן, בדומה להם, כורכומין לבלוטת התריס מסייע לווסת את הפעילויות ההורמונליות המתרחשות בגוף, כולל אלו של בלוטת התריס. לכן, אם קיימת יתר-פעילות של בלוטת התריס, אשר עלולה לגרום למצב של יתר-חמצון בגוף, הכורכומין לבלוטת התריס יסייע לווסת את הרמות ההורמונליות שלנו בגוף, כדי לשמור עלינו בריאים.

  • שומר על הכבד ותומך בו – אחת מסגולות המרפא החשובות של הכורכומין לבלוטת התריס, היא דאגתו לכבד שלנו. מצבים של פעילות-יתר של בלוטת התריס, עלולים לגרום לחמצון-יתר, אשר מפריע לתפקודו התקין של הכבד. הכורכומין, יחד עם ויטמין E, מסייעים לגונן על הכבד, למנוע פגיעה באנזימים שהוא מפריש ולשמור על תפקוד תקין שלו בגופנו.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן