הכורכומין הוא נוגד חמצון וחומר פעיל של שורש הכורכום. כורכומין דילול דם בעל סגולות מרפא רבות וידוע מזה שנים, כתרופה טבעית לדלקות, פטריות ומחלות שונות.
מעבר לסיוע שלו בתחום הבריאות השוטפת, הכורכומין לדילול דם טומן בחובו יתרונות רבים ובין היתר, תורם כורכומין לדילול הדם, מניעת היווצרות קרישי דם בגופנו ושמירה כללית על בריאות הלב וכלי הדם שלנו.


יתרונותיו של הכורכומין:

  • כורכומין לדילול דם מאט את תהליך ההזדקנות של העור – העור שלנו מקבל את הלחות שלו ממקומות שונים וביניהם – הכבד. הכורכומין הוא נוגד חמצון, המסייע להגביר את פעילותו של הכבד. לכן, הכבד תורם יותר לחות לעורנו ואנו נהנים מעור בעל מראה צעיר וקורן.

  • כורכומין לדילול דם מחזק את המערכת החיסונית – הכורכומין מחזק את מערכת החיסון ומסייע לה להתמודד עם אינספור גורמים מזיקים כגון דלקות, פטריות, חיידקים, וירוסים טפילים ופרזיטים. הכורכומין נחשב לתרופה טבעית מזה שנים רבות, בשל יכולתו לעכב את תהליך שכפול המזיקים בגופנו. על ידי כך, הוא מעניק למערכת החיסון שלנו מספיק זמן, כדי להצליח ולהתמודד עם המטרד, עוד לפני שהוא הופך לבעיה.

  • כורכומין לדילול דם מאיץ את תהליך העיכול של הגוף שלנו – תהליך העיכול רצוף במינרלים, ויטמינים ופסולת, שעל הגוף שלנו למיין. פעמים רבות, נאלצת מערכת העיכול לבלות שעות בהפרדת ה"טוב" מה-"לא טוב", תהליך שדורש זמן, כוח והתמדה. כאשר הכורכומין מגיע למערכת העיכול, כורכומין לדילול דם מסייע להגביר את הפרשת מיצי העיכול, המסייעים לייעל את תהליך העיכול. בנוסף, כמו שאמרנו – הכורכומין מנקה ומחטא את גופנו; באותו אופן, הוא גם מנקה ומחטא את מערכת העיכול ומסייע לה להתמודד עם פולשים ומזיקים, כך שתצליח לבצע את תהליך העיכול במהירות וביעילות.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


 

כורכומין דילול דם:

עם השנים, מחזור הדם שלנו הולך ומאבד מהמהירות שלו, אם זאת בשל תהליך ההזדקנות או בשל סתימה של כלי הדם, עקב כולסטרול ושומן.

הכורכומין לדילול דם, מסייע להאט את תהליך ההזדקנות:

  • הכורכומין לדילול דם מסייע להביא לפיזור יעיל של החום בגופנו, מה שמשמר את ההומיאוסטזיס בגופנו ותורם להאצת מחזור הדם.

  • הכורכומין לדילול דם שומר על תפקוד תקין של מערכת העיכול, הוא מונע הצטברות של סוכרים במחזור הדם, מה ששומר על לחץ דם תקין ואיתן.

  • הכורכומין לדילול דם מונע היצמדות של טסיות דם בגוף, מה שמונע היווצרות של קרישים בדם.

  • הכורכומין לדילול דם מכיל חומצה סליצילית, המהווה מעין מדלל דם טבעי, שמסייע לשמור על מחזור דם מהיר.

  • בתור נוגד חמצון, שחלק מתפקידיו הוא לגונן על כלי הדם ולמנוע היחסמות שלהם על ידי כולסטרול, סוכרים או הצטברויות שונות. כורכומין לדילול דם אף מסייע לנקות את כלי הדם כיאות. ככל שניטול יותר כורכומין, כך נגונן על הלב וכלי הדם שלנו ולא רק נמנע את הסתימות שלהם – אלא נעניק לגופנו את הזמן להתמודד עם החסימה שיצקנו עד כה ולהיפטר גם ממנה.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן