הכורכומין לדלקת הוא תוסף תזונה ובטבע, מהווה את החומר הפעיל של שורש הכורכום. הכורכום עצמו, הוא צמח רב-שנתי ממשפחת הזנגבילים. בין הזנגבילים, אף ניתן למצוא את הג'ינג'ר, המהווה שורש בריא מאוד בפני עצמו. שני השורשים הללו משמשים צמחי מרפא ברפואת המזרח, ומסייעים להתמודד עם שלל דלקות ומחלות שונות, שעלולות להיגרם לגופנו.


כורכומין דלקת:

הכורכום ידוע ביכולותיו הבריאותיות מזה מאות שנים. הוא מסייע לגוף להתמודד עם רוב הדלקות, המחלות, הטפילים, הפרזיטים והפטריות, שעשויים לפלוש לגופנו. נשאלת השאלה כיצד שורש בודד אחד, מסוגל לכל כך הרבה:

  • כורכומין לדלקת - נלחם בדלקות ובזיהומים מרגע כניסתם לגופנו- כאשר הגוף שלנו מפתח זיהום, דלקת או מחלה, מופעלת בגוף תרכובת חלבונית מסוימת (NF-kappaB), המסייעת לשכפל את הדלקת ולסייע לה לצמוח ולהתפתח. ככל שהמחלה תצליח לשכפל יותר אנטיגנים שלה, כך אנו נהיה חולים יותר והמערכת החיסונית שלנו, תתקשה להתמודד עם העומס. מחקרים רבים מאמתים כי הכורכומין לדלקת עוצר את פעילותה של התרכובת החלבונית הזו. על ידי כך, הכורכומין לדלקת מסייע לטפל בדלקות כרוניות ואף למנוע אותן לחלוטין, משום שהוא "גודע אותן בשורש". הכורכומין אף תורם למניעה של גדילה של תאים סרטניים בגוף.

  • מחזק את המערכת החיסונית – הכורכומין לדלקת עצמו מהווה נוגד חמצון. נוגדי חמצון תורמים הרבה מאוד יתרונות לגופינו וביניהם, חיזוק המערכת החיסונית שלנו. מעבר לעובדה המערכת החיסונית שלנו מקבל אנרגיה נוספת, הכורכומין לדלקת מסייע לה לעשות את עבודתה, על ידי השמדת מחלות ודלקות ברגע בו הן מתחילות להתפתח. באופן זה, מערכת החיסון שלנו ממשיכה את תפקודה השוטף בקלות וביעילות.

  •  כורכומין לדלקת מסייע לפתור את בעיית הרדיקלים החופשיים – כפי שאמרנו, הכורכומין לדלקת הוא נוגד חמצון. קיים מצב מסוים בגוף, בו מולקולות מסוימות מאבדות מהאלקטרונים שלהן. לתהליך הזה קוראים חמצון. המולקולות מתחילות להילחם אחת בשנייה, בחיפוש אחר אלקטרונים שישיבו אותן לאיזון. אם תהליך החמצון יוצר מכלל שליטה, אנחנו יכולים לפתח מחלות ניווניות וסופניות, כגון אלצהיימר, פרקינסון או סרטן. משום שהכורכומין לדלקת הוא נוגד חמצון איכותי, הוא מסייע להשיב את האלקטרונים למולקולות החסרות ומשיב את הסדר על תקנו.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן