הכורכומין הוא החומר הפעיל של שורש הכורכום: שורש כתום בעל קליפה חומה, המשמש כתבלין בעיקר בעדות של חלקים מסוימים באפריקה ומזרח אסיה. הכורכום הוא צמח רב-שנתי, המעניק לקארי את צבעו הצהוב. עדות המזרח השתמשו בו מזה שנים, גם כדי לטפל במחלות ודלקות שונות של גופנו.


לחץ דם:

לחץ דם בתקן הנורמה עומד על בין: סיסטולי – 90-130. דיאסטולי – 60-90.
לחץ הדם שלנו מושפע מתזונה לקויה, זקנה, השמנת יתר ועוד. בדרך כלל, לחץ דם הוא סימפטום למחלה ולא המחלה עצמה, לכן כדאי לנו להיוועץ ברופא בנוגע לסיבה, ממנה אנו סובלים מלחץ דם גבוה או נמוך מהרגיל. פעמים רבות, שינויים קלים בשגרה יכולים לתרום לשינוי גופני משמעותי עבורנו, כאשר מדובר בלחץ דם.להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכומין לחץ דם:

רנין-אנגיוטנסין – מדובר במערכת הורמונלית, אשר בין תפקידיה, אחראית על ויסות לחץ הדם בגופנו. היא עושה זאת, על ידי ייצור של אנזימים, שנקשרים אל קולטנים או חלבונים, שדואגים להעביר אותם למחזור הדם. בנוסף לוויסות מחזור הדם, רנין-אנגיוטנסין אף דואגת לשמר תפקוד כליות תקין, משום שהכליות אחראיות לסנן את הדם שלנו מפסולת ורעלים ודואגת לאזן את רמות המלחים במחזור הדם שלנו. כורכומין ללחץ דם מווסת את פעילותה של המערכת הזו ועל ידי כך, כורכומין ללחץ דם תורם למחזור דם תקין.

כדאי לנו לחפש תוסף כורכומין ללחץ דם שמועשר בפפרין, החומר הפעיל של הפלפל, שמסייע לחזק את פעילותו של הכורכומין ללחץ הדם בכלל ולאזן את לחץ הדם שלנו בעצמו בפרט.


נוגד חמצון – בתור נוגד חמצון, הכורכומין ללחץ הדם מסייע לשמור על הלב וכלי הדם שלנו היטב. הכורכומין ללחץ הדם מסייע לנקות את כלי הדם מעודף של כולסטרול ומבצע תהליך של אנטי-אייג'ינג לכלי הדם שלנו; כורכומין ללחץ דם משפר את התפקוד של כלי הדם ואת הזרימה של מחזור הדם.

כורוכמין ללחץ דם מסייע להתמודד עם מחלות בהן לחץ דם משחק תפקיד - כמו שאמרנו, פעמים רבות לחץ דם איננו הבעיה, כי עם הסימפטום למחלה מסוימת, ממנה אנו סובלים. משום שהכורכומין ללחץ דם הוא נוגד חמצון בעל סגולות מרפא רבות, הוא מסייע לחזק מערכות רבות בגופנו, כדי שיצליחו להקל על הסימפטומים של המחלה, כגון לחץ הדם ואפילו יסייעו להיפטר ממנה, במידת האפשר.

בין איכויותיו, הכורכומין ללחץ הדם מסייע להאיץ את תהליך העיכול, לנקות רעלים מגופנו, להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים, לחזק את המערכת החיסונית, להוות בעצמו נוגדן אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי ואנטי פטרייתי ועוד.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן