מחקרים מוכיחים כי מרבית הילדים בישראל אינם צורכים את כמות הוויטמינים והמינרלים הנחוצה להם, בעקבות הירידה בצריכה של ירקות פירות ומזונות חיוניים לגוף. החשיפה המוגברת למזונות מתועשים, מונעת מילדים רבים לקבל את הרכיבים אליהם הם זקוקים להתפתחות תקינה החשובה וחיונית להם כל כך. אז נכון שוויטמינים ותוספי תזונה אינם תחליף לירקות, פירות, חלבונים ומוצרי חלב, אך הם בהחלט מספקים את הפער הנוצר בעקבות המחסור.

 

כורכומין לילדים היא פורמולה אשר פותחה במיוחד בריכוזים ובמינונים המותאמים לילדים, והיא נפלאה לחיזוק של המערכות השונות בגופם של ילדנו. כולכם כבר בוודאי נחשפתם ליתרונות הרבים של חומר הכורכומין העוצמתי הנמצא בשורש הכורכום. כורכומין לילדים הוא מוצר 100% טבעי, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל ושאר כימיקלים המזיקים לגוף. הוא מצוין לשימוש בעונות מעבר ולמניעה של הידבקות בוירוסים, מחלות ויראליות, פטריות וחיידקים. בגן הילדים חשופים לקשת רחבה של מחלות ועונת החורף היא הוכחה חיה לכך. כורכומין לילדים הוא תוסף תזונה מצוין לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאותיות אותם ילדים מפתחים בגילאים צעירים.

 

 

כורכומין לילדים - עשיר בנוגדי חמצון, ויטמינים ומאזן את המערכות בגוף

 

חומר הכורכומין עשיר בנוגדי חמצון המגנים על הגוף מפני פעילותם של הרדיקלים החופשיים הגורמים לחמצון מוגבר של התאים בגוף. נוגדי חמצון אלה, מעודדים את חיזוקה של המערכת החיסונית ומסייעים לגוף להילחם בתופעות לוואי ובתסמינים שונים. בנוסף, כורכומין לילדים מסייע לילדים לפתח את החשיבה ואף מאפשר להם להתרכז לאורך זמן. כורכומין לילדים גורם להרגעה ולהרפייה של חוסר השקט העצבי אשר נפוץ מאוד אצל ילדים, ומאפשר להם להיות מרוכזים יותר בכתה ובשאר הזמן ביום. כורכומין לילדים תומך במערכת העיכול אצל ילדים, משפר את רמת הספיגה בגוף ומספק להם השלמה של חוסרים תזונתיים אשר גורמים לתופעות לוואי. כורכומין לילדים מזין ומשקם את מערכת העצבים. מדובר בתוסף תזונה בטוח לשימוש, קל לצריכה שאינו מלווה בתופעות לוואי. כורכומין לילדים מסייע להתפתחות תקינה, מונע חשיפה לזיהומים ולדלקות, מגביר את התנגודת החיסונית של הגוף ומספק לגוף מערך שלם רכיבים חיוניים


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA לחצו כאן