כורכומין, אותו חומר פעיל הנמצא בשורש הכורכום המוכר לכולנו ממטבחים מסורתיים ומככב גם על מדף התבלינים שלנו מסייע בטיפול ומניעה של מגוון מצבים רפואיים. הכורכומין הינו בעל תכונות אנטי דלקיות, אנטי פטרייתיות, מכיל כמות גבוהה של נוגדי חמצון ויעיל בשמירה על מערכת חיסונית חזקה, גוף בריא, אנרגתי ומאוזן. את התבלין עצמו מפיקים מהצמח הנקרא Curcuma Longa וכבר אלפי שנים שהוא משמש רפואות מסורתיות בסין ובהודו. כורכומין נחשב היום לאחד מתוספי התזונה הכי נמכרים בעולם בשל מגוון התכונות, היתרונות והסגולות שהרכיבים הפעילים בו מספקים לגופנו.3 עובדות מעניינות על כורכומין  • ניתן לפתוח את קפסולות הכורכומין ולהפיק מהן מגוון של מסכות טיפוח וניקוי לפנים. ניתן לשלב את תכולת הקפסולה עם רכיבים כמו דבש, יוגורט, אבוקדו וכך לאפשר לעור מצד אחד להנות מנוגדי החמצון שמכיל הכורכומין ומצד שני לחדש את התאים ולהזין אותו באמצעות מרכיבים נוספים. הכורכומין מסייע במניעת קמטים, יעיל בטיפול בפצעים ודלקות בעור.

  • כדי שהגוף יוכל להפיק את מרבית היתרונות, לא מספיק לצרוך את התבלין, יש לצרוך לפחות 500 מ״ג כורכומין ביום על ידי נטילת קפסולה.

  • כורכומין יעיל בטיפול מגוון עצום של בעיות רפואיות בין השאר דלקות פרקים, חוסר איזון במערכת העיכול, תמיכה בתהליך הירידה במשקל, יעיל בטיפול ומניעה של פטריות, מעכב התפתחות של סוגי סרטן שונים כמו למשל סרטן המעיים ויעיל במניעת היווצרות של מחלות לב וכלי דם בשל היותו מסייע במניעת קרישיות ואיזון רמות הסוכרים, השומנים והכולסטרול בדם.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכומין טרה במחיר מנצחחברת נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה טבעיים על בסיס רכיבים איכותיים בלבד פיתחה את כורכומין טרה - 500 מ״ג של כורכומין טהור בריכוז עוצמתי של 95%. הפורמולה מיוצרת אך ורק מ- 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים משמרים או צבעי מאכל, בטוחה לשימוש ומסייע במניעת היווצרות של מגוון תהליכים דלקתיים המתרחשים בגוף. כל קפסולה מספקת לגוף נוגדי חמצון ומסייעת במניעת נזק חמצוני שנוצר על ידי תנועה מוגברת של רדיקלים חופשיים. תהליך הייצור של כורכומין טרה נעשה בצורה מבוקרת, עם דגש על רכיבים איכותיים, על בסיס תקן GMP ובאישור מלא של משרד הבריאות בישראל. 


כעת ניתן לרכוש כורכומין איכותי במחיר מעולה - רוכשים 60 קפסולות במחיר של 159 שקלים ומקבלים במתנה 120 קפסולות נוספות.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן