אינספור מחקרים שנעשו ברחבי העולם מהללים ומשבחים את תבלין הכורכום. עוד ועוד משפחות בוחרות להכניס את התבלין ועושות בו שימוש במגוון של תבשילים ומתכונים. הבעיה היא שלא כולם יודעים שהחומר הפעיל שנמצא בתוך השורש המכונה כורכומין, זה המעניק לשורש את צבעו, הוא זה שמספק לגוף את מרבית סגולותיו אך הוא נמצא בתבלין בריכוזים נמוכים יחסית. לכן, כורכומין מומלץ לצרוך בתוסף תזונה מרוכז, זאת כתוספת לתבשילים שמכינים בבית.נפלאות הכורכוםלא בכדי נעשו מעל 3,000 מחקרים על השורש הכתום - צהוב הזה. הוא נחקר בהקשרים של אינספור מחלות: סרטן, כולסטרול גבוה, לחץ דם, סוכרת, זיהומים, פטריות ומחלות עור.

כאמור, מה שמספק לשורש הכורכום את היכולות נוגדות החמצון העוצמתיות שבו הוא הכורכומין - נוגד חמצון המכיל רכיבים פעילים המכונים כורכומנואידים. מחקרים מראים כי כורכומין מסייע במניעת היווצרות של תאים סרטניים מסוגים שונים, מסייע להגביר את ההשפעה של תרופות כימותרפיות, מעודד איזון של רמות הסוכרים, הכולסטרול והשומנים בדם ואף נמצא יעיל לטיפול ומניעה של דלקות מסוגים שונים כמו דלקות פרקים, דלקות במערכת העיכול, דלקות בעור ועוד.

יחד עם זאת, כורכומין מסייע להוריד את רמת חמצון השומנים בדם, הוא יעיל בהפחתת הסיכוי להיווצרות של מחלות לב וכלי דם כמו טרשת עורקים, התקפי לב ועוד. הוא מצוין לטיפול במצבים רפואיים הקשורים למעיים ומערכת העיכול כמו שלשולים, אולקוס, הליקובקטר פילורי, תומך בפעילות מעיים תקינה ומסייע באיזון מערכת העיכול. הכורכומין גם מומלץ כמשכך כאבים ואף משפר את תפקודי הכבד.להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכמין מומלץ - תוסף כורכומין של נוטרי די - כורכומין TERRAחברת נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה איכותיים פיתחה תוסף כורכומין מומלץ - כורכומין טרה. התוסף מכיל 95% ריכוז של כורכומין עם הרכיבים הפעילים - כורכמנואידים ומכיל פי 24 ריכוז כורכומין מהשורש הרגיל. התוסף מועשר בפפרין המשפר את הזמינות הביולוגית של הצמח, נספג בקלות בגוף ומאפשר לנו להנות מכל היתרונות והסגולות הרפואיים של נוגד החמצון העוצמתי כורכומין. כורכומין טרה של נוטרי די מחזיק בתקנים חשובים כמו תקן GMP, מיוצר במעבדה ישראלית המחזיקה בכל האישורים בתהליכי ייצור קפדניים וסטריליים. כורכומין טרה לא נוסה על בעלי חיים, עשוי אך ורק מרכיבים טבעיים איכותיים ומאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל.


צריכה של תוסף כורכומין טרה על בסיס קבוע מסייעת בחיזוק המערכת החיסונית, תורמת למראה עור בריא וחיוני, מסייעת בשמירה על רמות תקינות של לחץ דם, סוכר וכולסטרול, מסייעת בהאטת התנועה של הרדיקלים החופשיים ובכך תורמת להאטת תהליך ההזדקנות ולשיפור אורח החיים שלנו.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן