אינספור אנשים מעידים על כך שתוסף כורכומין משפר את איכות החיים שלהם בצורה ניכרת. למי שעדיין לא התנסה או לא זכה להכיר, מדובר בתוסף תזונה מרוכז המכיל רכיבים פעילים המכונים כורכמנואידים, אלו נמצאים בשורש הכורכום, אותו תבלין מסורתי שצובע את התבשילים והמאכלים שלנו בכתום עז.


מה ההבדל בין כורכומין לכורכום?


ובכן כורכום הוא השורש, הצמח אשר גדל בתנאים מיוחדים, אך היום מגדלים אותו גם בישראל. כורכום הוא בעצם השורש והכורכומין הוא למעשה החומר הפעיל שבתוך השורש. הכורכום עצמו מכיל ריכוז של 3% כורכומין ולכן כאשר רוצים להנות מסגולותיו הרבים של הרכיבים הפעילים בתוך השורש, מומלץ לצרוך אותו במינון גבוה יותר כלומר דרך תוסף תזונה.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאןמהם היתרונות של רכיב הכורכומין?


מחקרים רבים נעשו על סגולותיו ועל יתרונותיו של השורש המכיל את הרכיבים הפעילים נוגדי החמצון המכונים גם כורכומנואידים. נמצא כי מדובר בנוגדי דלקת חזקים מאוד המסייעים אפילו למנוע היווצרות של תאים סרטניים ותומכים באנשים הסובלים ממחלת הסרטן, מחלות קוגנטיביות כמו אלצהיימר, אנשים הסובלים מבעיות בכבד ובמערכת העיכול. הכורכומין מסייע למנוע ולטפל במצבי דלקת רבים, יעיל בחיטוי פצעים וכוויות,  מסייע באיזון רמות הכולסטרול, הסוכר והשומנים בדם ואף יעיל בחיזוקה של המערכת החיסונית.


מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים תוסף כורכומין?


מכיון ויש מגוון אדיר של תוספי תזונה המשלבים את רכיב הכורכומין, חשוב לוודא כי התוסף אכן מכיל את החומרים הפעילים וכי מדובר בתוסף כורכומין ולא בתוסף המשלב תמציות כורכום או קומפלקס כורכום, אלא נטו כורכומין טהור. בנוסף, חשוב לוודא כי כל קפסולה מכילה לפחות 500 מ״ג של כורכומין טהור. בנוסף, מומלץ לבחור ביצרן אמין ומוכר, תוסף המאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל ומחזיק בתקני איכות וייצור.


כורכומין טרה - מינון מומלץ


כורכומין טרה הינה פורמולה ייחודית אשר פותחה על ידי חברת נוטרי די ומיוצרת בתהליך מוקפד השומר על הרכיבים הפעילים בתוך השורש. כל קפסולה של כורכומין טרה מכילה 500 מ״ג של כורכומין טהור כאשר ההמלצה היא ליטול בין 1-2 כמוסות על בסיס יומי בהתאם לצורך הרפואי הגופני. כורכומין טרה מיוצר על בסיס רכיבים איכותיים בלבד, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או תוספות נלוות - 100% כורכומין טהור. כל כמוסה משלבת 95% כורכומין בשילוב תמציות פפרין לספיגה מקסימלית. הפורמולה מאושרת על ידי משרד הבריאות בישראל.