להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר

רבים כבר יודעים כי חומר הכורכומין הצהוב והחזק בעל יתרונות וסגולות רפואיות רבות . מסתבר, שפרט להיותו של החומר נוגד חמצון חזק, אנטי דלקתי ותומך במערכות השונות בגופנו, כורכומין מסייע נגד מחלת הסרטן. ממחקרים רבים שבוצעו במקומות שונים בעולם עולה, כי צריכת כורכומין מסייעת באופן ניכר בעיכוב התפתחות של סרטן מסוג המעי הגס. פעילותו האנטי סרטנית של חומר הכורכומין הנמצא בריכוזים גבוהים בשורש הכורכום, מתרחשת כתוצאה מפעילותו נוגדת החמצון. בכורכומין יש כמות אדירה של נוגדי חימצון מה שמאפשר לו לבלום את תהליך ההתפשטות של רדיקלים חופשיים הגורמים לחמצון מוגבר של התאים בגוף ולהתפתחות מואצת של תאים וגידולים סרטניים. בלימה של תנועת הרדיקלים החופשיים, יעילה במניעת פגיעה ישירה ב-DNA ובכך כורכומין מסייע נגד מחלת הסרטן. כמו כן, צריכה קבועה של כורכומין כחלק מהשגרה היומיומית שלנו, מאפשרת לבלום יצירה של כלי דם המאיצים גידולים סרטניים.

 

 

מחקרים מוכיחים: כורכומין מעכב ומונע התפתחות של מחלת הסרטן

 

אלפי מחקרים כבר בוצעו בנושא. לדוגמה, כורכומין אותו קיבלו עכברים שעברו טיפול משהה סרטן, בלם התפתחות של תאים סרטניים בקיבה ומנע צמיחה מחודשת שלהם במעי הגס. כמו כן, מחקרים שבוצעו על אנשים אשר נמצאים בתהליך ריפוי כימותרפי אינטנסיבי ופעיל, העלו את רמת הרגישות לטיפול במספר אחוזים, זאת עולה בעקבות השוואה שהתבצעה על מספר קבוצות של אנשים. פרט להיותו יעיל במניעה של סרטן המעי הגס, נמצא כי כורכומין פעיל גם במקרים של סרטן השד, לוקימיה, סרטן בכבד ובשחלות. בנוסף, הכורכומין מסייע נגד מחלת הסרטן, גם יעיל במניעה ובטיפול של דלקות מסוגים שונים, תומך במערכת העיכול וחילוף חומרים תקין ואף מחזק את העצמות בגופנו. כמו כן, היותו של חומר הכורכומין בעל תכונות אנטי ספטיות, הוא מצוין לבעיות עור קשות כמו אקנה, אקזמה ועוד. צריכה קבועה של כורכומין ושילובו כתוסף תזונה פעיל בתפריט היומי שלנו גורמת למראה העור שלנו להיות זוהר, בריא ואף תעכב באופן ניכר תהליכי הזדקנות המתרחשים בתאי הגוף באופן טבעי.

 

לסיכום, כורכומין החומר הפעיל בתבלין הכורכום, אותו אנשים צורכים בכמויות בלתי רגילות במזרח, נמצא כבעל השפעה עוצמתית על מניעה של מחלת הסרטן הקטלנית. מסתבר שבמזרח כמות החולים בסרטן המעי הגס נמוכה בהרבה בהשוואה למקומות אחרים בעולם, זאת הודות לצריכה של החומר הצהוב.

להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן

nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר