אם עד עכשיו לא נחשפתם לאחד המושגים היותר מדוברים בעולם התזונה והספורט, זה הזמן להכיר את הכורכומין. אחוז גבוה של אנשים ברחבי העולם נוטלים באופן קבוע כמוסות כורכומין מרוכזות במטרה לשפר את איכות חייהם, לטפל בקשת רחבה של בעיות בריאותיות ואף למנוע הופעה של תסמינים ותופעות לוואי מסוגים שונים.

מה זה כורכומין?

כורכומין הוא למעשה חומר פעיל, נוגד חמצון המעניק לשורש הכורכום, אותו תבלין בו עושים שימוש במגוון מטבחים מסורתיים את צבעו הכתום העז. הוא נחשב לאחד הרכיבים הנחקרים ביותר ברפואה המודרנית ומשתתף בלמעלה מ-5,000 מחקרים. בעוד רכיבים שנחקרו והתוצאות אינן חד משמעיות, הכורכומין הוא ללא ספק נוגד חמצון עוצמתי בעל תכונות אנטי דלקיות המסייעות בריפוי ומניעה של דלקות מסוגים שונים.להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


מהן סגולותיו של הכורכומין?

כאמור התכונה הבולטת והחשובה ביותר של רכיב הכורכומין היא היותו אנטי דלקתי. תהליכים דלקתיים הם בעצם סוג של תגובה טבעית של הגוף, כאשר תפקיד של המערכת החיסונית הוא לנסות ולרפא את הדלקת. העניין הוא שיש לא מעט מצבים בהם הדלקת חוזרת מה שפוגע בתפקוד תקין ובחיי היומיום. דלקות יכולות לבוא בכל מיני רמות ובכל מיני דרגות כאשר הכורכומין הוכח כיעיל במניעה וטיפול של דלקות מפרקים, פרקים שרירים, דלקות הנוצרות במערכת הנשימה, דלקות במעיים, בכבד ובמערכת העיכול ואפילו דלקות בעור. דלקות בין אם אקוטיות הנמשכות מספר ימים ובין אם כרוניות באות לידי ביטוי בתצורה של כאבים, נפיחות, עייפות, חוסר גמישות במפרקים, תכובה חיסונית תמידית אשר מעודדת הרס של האזור הפגוע ועוד. הכורכומין נחשב לנוגד דלקת בכל מיני מנגנונים ומסייע בזירוז ההחלמה של התהליך הדלקתי.

בנוסף, סגולתיות באות לידי ביטוי בהיותו בעל תכונות אנטי פטרייתיות, אנטי ויראליות ואנטי סרטניות. כורכומין מסייע לחזק את המערכת החיסונית, למנוע היווצרות של מחלות מעיים וכבד, תומך בתהליך הירידה במשקל ומביא את הגוף לאיזון מערכתי.

איך בוחרים תוסף כורכומין?

בכדי שהגוף יוכל להנות ממרבית סגולותיו של רכיב הכורכומין, אין זה מספיק לצרוך את שורש כורכום, שכן ריכוז הכורכומין לא גבוה מספיק. לכן, עלינו לבחור תוסף כורכומין מרוכז שכאשר הגוף יקבל אותו הוא ייספג בצורה יעילה.

כורכומין מומלץ - כורכומין TERRA של נוטר די

חברת נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה פיתחה את כורכומין TERRA - פורמולה המיוצרת בתהליך ייצור טכנולוגי מתקדם, מספקת ריכוז של 95% כורכומין טהור, ללא תוספות וללא חומרים משמרים. כורכומין TERRA פותח על בסיס מחקרים, הוא מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות ומשלב תמצית פפרין המבטיחה ספיגה יעילה של נוגד החמצון.

נטילה קבועה של כורכומין TERAA מסייעת:

  • במניעת היווצרות של תאים סרטניים

  • מניעת היווצרות וטיפול בסוגי דלקות שונים

  • בהענקת מראה עור בריא וחיוני

  • בהאטת תהליכי הזדקנות

  • בהפחתת הסיכוי להיווצרות מחלות קוגנטיביות

  • בחיזוק המערכת החיסונית

  • בחיזוק מערכת הלב

  • בהפחתת הסיכוי להיווצרות מחלות לב וכלי דםלהזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן