הכורכומין הוא חומר פעיל וחזק, שמופץ בתור תוסף תזונה. מקורו בטבע הוא משורש הכורכום הכתום, בעל הקליפה החומה. כולנו מכירים את תבלין הכורכום, אך רבים מאיתנו ודאי לא חשבו על יתרונותיו הבריאותיים של הכורכומין.

פיברומיאלגיה:

פיברומיאלגיה היא מחלה כרונית, המשפיעה בעיקר על תפקוד השרירים והרקמות של גופנו. היא משפיעה בעיקר על נשים בוגרות. הסימפטומים הנפוצים ביותר של המחלה, הם עייפות, כאבי ראש וכאבי שרירים. יתכן שזו הסיבה שלמחלה כינוי נרדף – "מחלת העייפות".

כדי להתמודד עם המחלה, ראשית כדאי לנו לנסות ולבצע מעט שינויים באורח החיים שלנו: לבצע פעילות גופנית, להתמתח באופן קבוע ולישון הרבה. מומלץ שננסה לשמור על שעות שינה קבועות.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכומין פיברומיאלגיה:

משכך כאבים טבעי – כורכומין פיברומיאלגיה, מסייע לה מאוד בזכות היותו מקל כאבים טבעי. הכורכומין לפיברומיאלגיה הוא אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי ואנטי-פטרייתי. עקב כך, הוא מסייע להתמודד עם המחלות עצמן ויחד עמן, גם אם הכאב שלהן. הכורכומין לפיברומיאלגיה אף מגיע אל האזורים המודלקים דרך מחזור הדם, כדי להקל את הכאב. מחקרים אף מאמתים, כי הכורכומין נמצא יעיל בהקלת כאבים נוירופטיים.

כורכומין לפיברומיאלגיה מחזק את המערכת החיסונית – הכורכומין פיברומיאלגיה הוא נוגד חמצון איכותי, אשר בין יתר תפקידיו, מסייע לחזק את מערכת החיסון שלנו: הכורכומין לפיברומיאלגיה עוזר לעכב ייצור של מחלות או דלקות חדשות, חלבונים או תאים נגועים ואף מסייע למערכת החיסון להילחם בהם יחד. בנוסף, הכורכומין לפיברומיאלגיה מסייע להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים – חמצון יתר של הגוף, שעלול להוביל למוות תאי, להחריף את הפיברומיאלגיה ולייצר מחלות ניווניות כגון אלצהיימר או פרקינסון.

כורכומין לפיברומיאלגיה מסייע לישון היטב – אנו זקוקים לכל השינה שנוכל לקבל וגם כאן, הכורכומין לפיברומיאלגיה יכול לסייע לנו מאוד. בין יכולותיו של הכורכומין, הוא מסייע למוחנו לקבל את כל הערכים התזונתיים להם הכורכומין לפיברומיאלגיה זקוק, לסלק את הפסולת המיותרת ולווסת את פעילותו. בין היתר, הכוונה היא לוויסות של מוליכים עצביים. בגופנו, קיים מוליך עצבי הקרוי מלטונין, שכאשר הוא מופרש – אנו יכולים לישון טוב יותר. הוא מופרש לקראת הלילה ובעתות של חשיכה. בעזרת הכורכומין לפיברומיאלגיה, נוכל להפריש אותו ברמות המתאימות לגופנו במהלך היום, כדי שנוכל לצלול לשינה עמוקה בליל.

להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן