הכורכומין הוא החומר הפעיל של שורש הכורכום. הרפואה המזרחית של הודו וסין ידעה מזה שנים רבות, אודות סגולות המרפא הטמונות בשורש הכורכום. מסיבה זו, הם דאגו לשלב את הכורכום במטבח שלהם, בתבלין הקארי, למשל. בנוסף, הם נעזרו בכורכומין לטיפול במחלות רבות כגון מחלות כבד, כאבי בטן, דלקות ועוד.


מחלת הפסוריאזיס:

פסוריאזיס היא מחלת עור אוטואימונית, שפוגעת בעיקר באזורי המרפקים, הברכיים ועור הקרקפת. סימפטומים נוספים עשויים לכלול גרד, עור יבש ומדמם, שריפה בעור, כאבים בפרקים ועוד. היא מתבטאת בפעילות מוגברת אל תאי העור: הגוף מייצר תאי עור חדשים מהר מדי, לפני שהוא מספיק לנקות ולחטא את הגוף מתאי העור הישנים, שעדיין אינם מתים. התוצאה היא הצטברות של תאי עור, שסותמים את נקבוביות העור ומונעים מהן לנשום כיאות. לכן, נוצר מצב של אדמומיות, יובש. מעין "פקק" של העור. על ידי משטחי עור אדומים, המכוסים הקשקשים לבנים, מראה של עור יבש וצרוב. כיום, סובלים כ- 240 אלף יהודים ממחלת הפסוריאזיס, נשים וגברים כאחד.להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכומין פסוריאזיס:

  • אנטי-דלקתי – הכורכומין לפסוריאזיס ידוע כחומר פעיל אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי ואנטי-פטרייתי, הכורכומין לפסוריאזיס מסייע לגופנו ולמערכת החיסון שלנו לפעול בצורה אופטימלית. חוקרים מאמינים כי הכורכומין לפסוריאזיס מעכב את התפתחותם של אנזימים מסוימים, הקשורים לפעילותה של פסוריאזיס. במחקר מסוים, אנשים שהשתמשו בג'ל שהורכב בעיקר מכורכומין לפסוריאזיס על האזורים הנגועים בפסוריאזיס, חוו שיפור משמעותי בגודל, רמת האדמומיות, העובי של העור וכמות הקשקשים, לאחר שימוש של תשעה שבועות בלבד – עקב כורכומין לפסוריאזיס.
    בנוסף, הכורכומין לפסוריאזיס מעכב באופן טבעי את התפתחותן של דלקות או מחלות שונות, על ידי מניעת יכולת השכפול שלהן בגוף. הוא אף מדכא תרכובות של היסטמינים וחלבונים דלקתיים, כגון החלבון NF-kB. באופן זה, כורכומין לפסוריאזיס מסייע לשמור על כלל גופנו בריא ונקי מחיידקים, וירוסים או מחלות.

  • עוזר להילחם בתופעת הרדיקלים החופשיים – הכורכומין לפסוריאזיס הוא גם נוגד חמצון חזק, שלא נופל מהאיכות של ויטמינים, כגון ויטמין E. הוא מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו ולהתמודד עם תופעת יתר החמצון של הגוף, שעלולה להיווצר עקב גורמים שונים כגון עישון או אפילו זקנה. כאשר תופעת הרדיקלים החופשיים לא זוכה לטיפול בגופנו, אנו עלולים לפתח מחלות ניווניות כגון אלצהיימר או פרקינסון. באותו אופן, מצבן של מחלות שונות בגופנו יחריף, כמו מחלת הפסוריאזיס. הכורכומין לפסוריאזיס מסייע לאזן את תהליך החמצון ולהשיב את השקט לגופנו.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן