הכורכומין לפרקינסון הוא נוגד חמצון והחומר הפעיל של שורש הכורכום הצהוב. הכורכום הוא צמח רב-שנתי, ממשפחת הזנגביליים, בדומה לג'ינג'ר. עדות מרוקו והמזרח, משתמשות בכורכום במטבח שלהם מזה שנים. הם אף כללו אותו בעולם הבריאותי שלהם ונעזרו בו כצמח מרפא, לשם טיפול במחלות ודלקות שונות.


פרקינסון:

מחלת הפרקינסון משפיעה על תאי העצבים במוח. היא כרונית ותמיד מתפתחת. תאי העצבים מפיקים מוליך עצבי הקרוי דופמין. הדופמין ידוע בשל היותו המוליך העצבי שגורם לנו להרגיש מאושרים, אך הוא אף אחראי על תנועות השרירים שלנו. כאשר ישנה פגיעה ברמות הדופמין בגוף, נוצרת פגיעה בתנועות הגוף. סימפטומים נפוצים למחלת הפרקינסון עשויים לכלול רעידות, עקצוצי שרירים, שיניים ביציבה, קשיים בהליכה, קושי לשמור על שיווי משקל ועוד.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


כורכומין פרקינסון:

  • מתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים – הכורכומין לפרקינסון מהווה נוגד חמצון איתן, אשר מסייע לגופנו להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים. מדובר במצב של חמצון יתר בגוף, במהלכו חלק מהמולקולות בגופנו מאבדות את האלקטרונים שלהן. הדבר גורם למלחמה בגוף, שעלולה לגרום למוות של תאים או למחלות ניווניות, כגון פרקינסון ואלצהיימר. הכורכום משיב למולקולות את האלקטרונים החסרים ועל ידי כך, הכורכומין לפרקינסון מסייע להשיב את האיזון לגופנו. באופן זה, כורכומין לפרקינסון איננו מחמיר את מחלת הפרקינסון. כורכומין לפרקינסון אף מעשיר את המוח בנוגדי חמצון, שמחזקים את פעולתו.

  • משפר תפקוד קוגניטיבי – בשל היותו נוגד חמצון, כורכומין לפרקינסון מסייע לשמר את הרמות האופטימליות של מוליכים עצביים כגון הדופמין ואציטילכולין. תפקידו של האציטילכולין, הוא לשמר את יכולות ספיגת המידע והזיכרון שלנו. הדופמין, כפי שאנו יודעים, גורם לנו להרגיש מאושרים ואחראי בחלקו, על תנועות השרירים שלנו. רמות מווסתות של דופמין יסייעו להקל על סימפטומים של מחלת הפרקינסון.

  • מעודד צמיחה תאית – הכורכומין לפרקינסון מסייע לשמר על תפקודו של המוח ואף לשפר אותו: מחקרים מאמתים, כי הכורכומין לפרקינסון מסייע לייצר יותר חלבונים, החיוניים להתפתחות של תאי עצבים חדשים.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן