העידן המודרני מאופיין בישיבה ממושכת. אנו יושבים ברכב או בתחבורה הציבורית בדרך לעבודה, בדרך חזרה הביתה, בדרך לסידורים, בדרך מהסידורים ובדרך לאסוף את הילדים מהגן, אנו יושבים במשרד בעבודה, יושבים בסלון על הספה מול הטלוויזיה ושוב יושבים כשאנו רוצים להסתכל שנייה בסמרטפון, בקיצור כולנו יושבים ודי הרבה. ישיבה מוגברת מגדילה את הסיכוי להיווצרות של מחלות כמו סוכרת, השמנת יתר, לחץ דם גבוה, מעודדת בעיות יציבה, פוגעת בזרימת דם תקינה, בקיצור - ישיבה, זה ממש לא בריא לנו.

כל אחד יודע ולא צריך לקרוא מחקרים בשביל זה, שכדי לרזות עלינו לעודד את שריפת הקלוריות היומית שלנו ולבצע כל מיני סוגים של פעולות כדי להגדיל את הפער בין מה שאנחנו מכניסים לפה למה שאנחנו מוציאים בעזרת הרגליים. אחת השאלות היותר נפוצות היא

כיצד לשרוף קלוריות או כיצד לשרוף יותר קלוריות בעידן היושבני בו אנו חיים?

אז הנה כמה טיפים שיעזרו…

  1. תחנו את הרכב 500 מטר רחוק יותר - במקום להחנות ממש בצמוד לבניין המשרדים בו אתם עובדים או בסמוך לדירה, חנו רחוק יותר ולכו את המרחק הזה. אומנם מדובר במרחק קצר, אבל זו דרך פשוטה וקלה להגדיל את כמות הצעדים היומית. במידה ואתם נעזרים בתחבורה ציבורית, רדו תחנה או שתיים לפני התחנה שלכם ואת הפער, צעדו ברגל.

  2. הימנעו מדיאטות כאסח - הרבה אנשים שרוצים כל כך לרדת במשקל, מכסחים את הקלוריות, מתחילים בדיאטות מכל מיני סוגים ולמעשה בסופו של דבר זה פוגע בגוף. לגוף שלנו יש מנגנון מיוחד, הוא מאוד חכם ולכן אם אנחנו מקצצים לו את הקלוריות להן הוא זקוק, קצב חילוף החומרים בזמן מנוחה מואט ולא מואץ. הקלוריות שהגוף שלכם צריך בממוצע שוות ערך למשקל הגוף שלכם, כפול כמובן שזה תלוי בסוג ורמת הפעילות שאתם מבצעים, אבל זה באופן כללי.

  3. הגדילו את כמות החלבונים בתפריט - כמות נאה של חלבונים על בסיס יומי מסייעת להגביר את קצב חילוף החומרים ומעודדת שריפת קלוריות נוספת בכל יום. לגוף קשה יותר לפרק חלבונים בהשוואה לפחמימות או שומנים ולכן הגוף שורף יותר בכדי לעכל את אותם חלבונים. שלבו את החלבונים לאורך כל היום.

  4. הוסיפו משקל לאימונים שלכם - אנשים רבים עושים את הטעות הקלאסית של אימונים אירוביים בלבד. אימונים אירוביים אומנם מאיצים את שריפת הקלוריות היומית ומעודדים שריפת שומן ופעילות טובה של מערכת העיכול אך הם לא בונים לנו מסת שריר. ככל שמסת השריר שלנו גבוהה יותר, קצב חילוף החומרים עולה, קצב שריפת השומן בזמן מנוחה עולה ולכן חשוב לשלב בין אימונים אירוביים לאימוני כוח.

  5. שלבו את הליפו מקס - ליפו מקס הינו תוסף תזונה 100% טבעי שפותח במיוחד עבור מי שמעוניין להגביר את קצב שריפת הקלוריות וקצב שריפת השומנים בזמן מנוחה, נמצא בתהליך של ירידה במשקל וחיטוב הגוף. הליפו מקס מיוצר על ידי חברת נוטרי די ומאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות. הפורמולה מכילה חומצת שומן אותה הגוף לא מסוגל לייצר בעצמו ומה שהיא עושה זה פשוט למנוע את אגירת השומנים בגוף.


Super Food Diet Banner new1