רבים מאיתנו תוהים יום-יום כיצד לשרוף קלוריות בקלות. נדמה כי מדובר בשאלה פשוטה, שהתשובה שלה נמצאה מתחת לאף שלנו כל הזמן.

כאשר אנו חושבים כיצד לשרוף קלוריות בקלות, עלינו לחשוב "מחוץ לקופסא" ולהפסיק להתמקד במה שאנו לא אוהבים בדיאטות, פעילות גופנית ותהליך ההורדה במשקל.

כיצד לשרוף קלוריות בקלות – השיטות:

  • רק נרצה לרקוד – אנחנו חושבים על זה מידי פעם ופעם, אבל אם אנו לא נהנים מפעילות גופנית, למה שלא נמצא כזו שאנו כן נהנים ממנה כגון – ריקוד. כאשר שואלים אותנו מעתה ואילך כיצד לשרוף קלוריות בקלות, נדע כי כדי לשרוף מאתיים קלוריות, לדוגמא, כל שאנו צריכים היא מסיבת ריקודים של 40 דקות.

  • נהנה בחדר המיטות – כאשר אנו תוהים כיצד לשרוף קלוריות בקלות, ננסה לחשוב על הפעילויות הפיזיות שאנחנו מבצעים ביומיום, שיתכן ויסייעו לנו להוריד במשקל כגון - חיי המין שלנו. מחקרים מאמתים כי אנו שורפים בין 70 ל- 100 קלוריות במשגל אחד ממוצע, של 25 דקות.

  • שפצו את הבית – לפעמים אנחנו מרגישים שהבית שלנו זקוק למעין "ריענון". היתרון הנוסף של הפרויקט, יהיה תשובה נוספת לשאלה כיצד לשרוף קלוריות בקלות: כאשר אנו צובעים את הקירות, אנו שורפים 200 קלוריות בשעה. שעה של הוזזת רהיטים יכולה לסייע לנו לשרוף עד 400 קלוריות בשעה!

  • קניית מצרכים – גם פעילויות שגרתיות ביותר, שנדמות לנו כפשוטות מבחינה פיזית, יכולות להיות התשובה לשאלה כיצד לשרוף קלוריות בקלות. קניית מצרכים, לדוגמא: במקום לנסוע לסופר, ננסה למצוא אחד שקרוב לביתנו, נלך אליו, נרכוש את המצרכים ונעלה את השקים הביתה ללא שימוש במעלית. גם הסידור של המצרכים דורש פעילות ספורטיבית, כך שזה לא הרגע להפסיק לעבוד. אם אין סופר שקרוב לביתכם, עדיין מומלץ להתנדב ולבצע את ה"מטלה" – קניית מצרכים בלבד שורפת מעל מאה קלוריות בממוצע.


Super Food Diet Banner new1