מהו הרכיב החשוב ביותר בגיינר שלך

הבחירה לצרוך אבקת גיינר משלבת מגוון סיבות כמו למשל גיוון בין האימונים, אספקה של רכיבים תזונתיים חיוניים התומכים בתהליך הפיזיולוגי של הגוף בזמן ואחרי האימון, הגדלת כמות החלבון הנצרכת ותמיכה בתהליך העלייה במסת השריר ומשקל הגוף באמצעות תוספת משמעותית של פחמימה. 

ההבדל בין פחמימה איכותית לסוכר פשוט

יש לא מעט אבקות גיינר המשלבות סוכרים פשוטים בכמות מאוד גדולה וזו הסיבה שכמות הקלוריות שלהם למנת הגשה גבוהה מאוד. בעוד סוכרים פשוטים מספקים לגוף אנרגיה זמינה - כאן ועכשיו החיסרון שלהם הוא בכך שהם מעלים את רמות הסוכרים בדם בבת אחת. עליה זו למעשה מעניקה לנו אנרגיה לזמן קצר ומיד אחר כך אנו חשים מאין ״נפילה״ באנרגיה כי ככל שרמות הסוכר בדם עלו מהר, ככה הן גם יורדות מהר. 
זו הסיבה שאנו חשים רעב או צורך לנשנש עוד ועוד מדברים מתוקים שאנו אוכלים. לכן, מומלץ לבחור באבקת גיינר המכילה דווקא פחמימות מורכבות ולא פשוטות או לפחות משלבת בפורמולה גם פחמימות מורכבות וגם פחמימות פשוטות. 

פחמימות מורכבות – הדרך הטובה ביותר לעליה במשקל

מי שרוצה להעלות במשקל ושהמשקל ישמר לו לאורך זמן – חשוב שיקפיד על צריכת פחמימות מורכבות.
בשונה מהפחמימות הפשוטות, פחמימות מורכבות מכילות סיבים תזונתיים, אלו מעודדים עלייה מתונה של רמות הסוכרים בדם ומשאירות אותנו שבעים לאורך זמן. האנרגיה שאנו מקבלים מפחמימות מורכבות נשארת לזמן ממושך יותר. 

גיינר עם אבקת בטטה - הכי קרוב לארוחה מושלמת

בטטה נחשבת לפחמימה המורכבת הטובה והמבוקשת ביותר. 
אם החלטנו לצרוך אבקת גיינר כארוחת ביניים או ארוחה עקרית, ישנה חשיבות רבה לאיכות הפחמימות והחלבונים שאנו צורכים במהלך היום כתמיכה בתהליכים הפיזיולוגיים השונים שמתרחשים בגוף בזמנים הללו, וחשוב שהיא תהיה מיוצרת מרכיבים איכותיים בלבד. אבקת הבטטה אותה מכילים גיינרים מסוימים עם רכיבים נוספים כמו חלבון מי גבינה או ביצה, מספקת לנו פורמולה שהיא הכי קרוב לארוחה מאוזנת - פחמימה איכותית לצד חלבון איכותי. 

סוגי הגיינרים המכילים בטטה:

קיימים 3 גיינרים מכילים בטטה המבטיחים לנו עליה איכותית במסה:

  1. הביג מאס גיינר המיוצר על ידי חברת נוטרי די ספורט - שילוב מושלם בין פחמימות מורכבות יחס של 1:5, חלבון מי גבינה אמריקאי טהור, גלוטמין וחומצות אמינו מסוג BCAA.
  2. הגיינר השני הוא הקומבט אס אל - יחס חלבון פחמימה 1:5, אבקת בטטה, תשלובת חלבונים איכותית, ברזל וסידן.
  3. הגיינר השלישי הוא בולק מאס BPI - יחס חלבון פחמימה 1:1.6, גלוטמין, חומצות אמינו חיוניות, פחמימות מורכבות וחלבונים איכותיים.

באנר רשימת אבקות הגיינר new1