להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
 • קנייה מאובטחת
 • החזר כספי מלא
 • אפשרות תשלום לשליח
 • משלוח מהיר

אבקת חלבון אקסטרים | EXTREME

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
מבצע זוגות
 • מותג:
 • כשרות: חלב נוכרי בהשגחת הרבנות ראש העין
 • כמות: 2.7 ק״ג
 • זמן אספקה: 3 ימי עסקים עם שליח
 • ברשיון משרד הבריאות. עומד בתקן GMP
 • דרכי תשלום: כרטיס אשראי מאובטח / תשלום לשליח
 • עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר
 • קניה בטוחה: אבטחת מידע תקן SSL
 • שירות לקוחות: פעיל בכל ימות השבוע
Tevabari web grey banner Product page 2018 2 1 1

Teva bari Banner 700x409pix סל תוספי המשתלם6 1

 

אבקת חלבון אקסטרים - EXTREME

המותג הותיק והאהוב חוזר - ובענק!

2.5 ק"ג | טעמים נפלאים לבחירה | מועשרת בחלבון הידרולייזד!

בכל מנת הגשה יש 26 גרם חלבון לפי טעמים, מי גבינה טהור, 4 גרם גלוטמין, 5.3 גרם BCAA, פחות מ 0.8 גרם שומן רווי וללא חומרים שאינם טבעיים.
אבקת החלבון של extrem nutrition מיוצרת תחת תנאי מעבדה קפדניים ועומדת בדרישות iso 9000 עם כל הרישיונות והאנליזות המחייבות. 
מינון גבוה של חומצת אמינו גלוטמין (4 גרם במנה מוכנה) לבניית מסת גוף רזה. הגלוטמין ממלא תפקיד קריטי בגדילה ובצמיחה של תאים, תיקון סיבי שריר פגועים ותחזוקה של מערכת חיסון תקינה. משפר את המערכת החיסונית ומעלה רמות של גלוטטיון בגוף (אנטי-אוקסידנט חשוב בגוף)
טעם - הטעם של extreme whey מן המשובחים שהגיעו למדפים בעל מרקם מעולה ללא גושים.
החברה דוגלת לשמור על המוצר טבעי ככל האפשר ולשמור על בריאות הספורטאים.

אבקת חלבון אקסטרים נוטרישן

אבקת חלבון מי-גבינה היא בעלת הזמינות הביולוגית הגבוהה ביותר מבין כל החלבונים. היא מתמוסס בקלות במים, דבר שמאפשר לספורטאי להכין לעצמו משקה אבקת חלבון במהירות. אפילו שיש בו פחות גלוטמין, ארגינין ופנילאלנין בהשוואה לחלבוני הקזאין או הסויה, היכולת של אבקת חלבון מי גבינה להעלות באופן משמעותי, בנייה של חלבון הפכה אותה לאבקת חלבון המועדפת בקרב ספורטאים. תכונה נוספת שיש אבקת חלבון מי-גבינה היא חיזוק מערכת החיסון, וזאת בזכות היכולת שלה העלות את הרמות של נוגד החמצון גלוטתיון בגוף.
אבקת החלבון מתערבבת בקלות, לא משאירה גושים או משקעי סוכר ובעלת מרקם מעולה. חומרי הטעם והריח הטבעיים באיכות הגבוהה ביותר. וללא טעמי לוואי.
100% מי גבינה - אבקת חלבון מתקדמת המשלבת את הרכיבים האיכותיים ביותר על מנת ליצור אבקת חלבון איכותית בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מדוע אנו זקוקים לחלבון

החלבונים מהווים חלק מרכזי מכל התאים ורקמות הגוף כגון: שיער, ציפורניים, איברים פנימיים ומסת השריר.
החלבונים דרושים לגדילה תקינה של רקמות הגוף, יצירתן וחידושן וכמו כן לתיקון נזקים שהתרחשו ברקמות (אחרי פעילות גופנית מאומצת, הרמת משקולות, ריצה למרחקים ארוכים, רכיבות ארוכות ומאומצות, ניתוחים ועוד).

מדוע ספורטאים זקוקים לתוספת חלבון

במהלך פעילות גופנית מאומצת, כגון אימון משקולות בחדר כושר, ריצה, רכיבה על אופניים או אימונים לקראת הגיבוש לצבא, פועלים שרירי הגוף בצורה מאומצת. במהלך הפעילות הגופנית, נוצרים קרעים מקרוסקופיים ברקמת השריר, וחלבוני רקמות השריר מתפרקים, תהליך זה נקרא- קטבוליזם. תוצרי הלוואי של פירוק רקמות השרירים הם חומצות האמינו. מידי יום אנו סופגים מהמזון חומצות אמינו ובמקביל ממשיך גופינו לייצר חומצות אמיניות בעצמו, חומצות אמינו אלו שמשמשות למספר תהליכים חשובים בגוף:

בנייה ותיקון של רקמות שריר וחידוש רקמות
ייצור אנרגיה בתהליך שנקרא גלוקונאוגנזה (בזמן תהליך זה, מופרש מהגוף חנקן שמהווה חלק ממולקולת החלבון, החנקן מופרש באמצעות השתן והזיעה ויש לו ריח אופיני)
הפיכה לחומצות שומן.

מהי כמות החלבון הדרושה למתאמן?

צריכה של תוספת חלבון דרושה למי שמתאמן באופן קבוע חשובה מאוד על מנת לסייע לרקמת השריר להשתקם במהירות גדולה יותר וכן מסייעת להעלות את מסת השריר (אנבוליזם).
מתאמנים באימוני סבולת כגון: רצים, רוכבי אופניים, טריתלטים, אנשי ברזל, ומפתחי גוף, צריכים להקפיד שבעתיים על התזונה לפני, במהלך ובסוף האימון.
תזונה נכונה ואכילת כמות חלבונים ופחמימות מספקת בתיזמון הנכון, יכולה להוביל לתוצאות והשגים טובים יותר, להתאוששות מהירה אחרי אימונים ומסייעת לגוף להגדיל את מסת השריר.
במהלך אימוני סבולת ארוכים, מתפרקת רקמת שריר באופן טבעי, לכן חשוב להקפיד על צריכה מועטה של חלבון בשילב פחמימה, בעיקר בכל ענפי הסבולת (איש ברזל, אופניים, ריצה למרחקים), תוספת זו תסייע להתאוששות מהירה יותר של השריר במהלך האימון.

מגווון טעמים לבחירה:

טעמים לבחירה: וניל שוקולד, בננה, קרם עוגיות

באנר צריך עזרה? אנחנו כאן...

X
הבית שלך לחיים בריאים יותר