חשיפה:  94%  מהצרכנים בעולם צורכים מורינגה במינון חלש מידי


מדוע המורינגה שאנחנו צורכים אינה מספיקה וכיצד המורינגה החדשה של נוטרידי מאתגרת את כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על המינון האופטמלי של מורינגה. 

זה לא סוד שהעולם המערבי והמודרני, פוזל לאחרונה לעבר העולם המסורתי ואל תרבויות המזרח. בשנים האחרונות חלה עלייה חדה בצריכה של מגוון תוספי תזונה המשמשים ברפואה המסורתית כבר אלפי שנים בצורתם הגולמית. אחד מתוספי התזונה המעניינים ביותר ואולי המשפיעים ביותר אשר עלה לכותרות לאחרונה הוא צמח המורינגה המופלא הנקרא גם עץ החיים. אך מה הבעיה עם תוסף התזונה כפי שהוא נמכר כיום בחנויות, וכיצד המורינגה TERRA 5000 טורפת את כל הקלפים.

להזמנה ישירה של מורינגה 5000 - לחצו כאן


המינון המקובל, פשוט אינו מספיק

נתחיל בכך שלא צריך תירוץ ליטול מורינגה שכן מדובר בתוסף תזונה שנותן מענה לקשת רחבה מאוד של מצבים, בין אם למניעה ובין אם לטיפול. ההודים למשל, משתמשים בצמח המורינגה לטיפול של ממש במחלות קשות החל מסרטן ועד לאיידס. מרבית תוספי התזונה הנמכרים כיום בארץ ובעולם, מכילים כ 400 מ"ג מורינגה. בעבר סברו כי מדובר במינון אופטימלי לצריכה של עד ארבע פעמים ביום, אך לאור מחקרים עדכניים, הגיעו חוקרים למסקנה כי לא מדובר במינון גבוה מספיק ואף באופן משמעותי. ארבע כמוסות ביום, מבטיחות לנו 1,600 מ"ג מורינגה, בעוד שמדובר במינון סביר לשם מניעה של מצבים מסויימים. המינון המדובר אינו עומד בדרישות לטיפול ואף מניעה של מצבים בריאותיים רבים אחרים.

moringa pills


1 כמוסת מורינגה
 TERRA 5000 = 10 כמוסות מורינגה טרה מהערבה

חברת נוטרידי השיקה לאחרונה את המורינגה 5000, שבה כל קפסולה מכילה 5000 מ"ג מורינגה, ובכך  מדובר בכמוסה העוצמתית והיעילה ביותר הקיימת בשוק כיום כאשר כל כמוסה מכילה מעל לפי 10 מכמות המורינגה המשווקת היום. להשוואה ניתן לראות בטבלה הבאה:


מורינגה טרה מהערבה

מורינגה טרה 5000

מ"ג בכמוסה

500 מ"ג

5000 מ"ג

מינון

4 כמוסות ביום

2 כמוסות ביום

גודל כמוסה

זהה

זהה

  כמות כמוסות  

  120 במארז, מספיק ל 30 יום  

  90 במארז, מספיק ל 45 יום  


המורינגה טרה 5000 היא אחת הכמוסות היעילות ביותר לטיפול ומניעה של מגוון מחלות ומצבים רפואיים החל מסרטן וכלה בשמירה על משקל תקין. בשל כמות הברזל והסידן שבה היא מומלצת מאוד גם לנשים בהריון ולנשים מניקות. היא תורמת רבות לספורטאים בוני שריר, למטופלים בכימותרפיה וגם לסובלים מאלרגיות עונתיות. מורינגה טרה 5000 של נוטרי די עשויה מ 100% רכיבים טבעיים שאינם עברו הנדסה גנטית ואינה נוסתה על בעלי חיים.


לצפיה בקטגוריית המורינגה באתר - לחץ כאן