אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

Sep 2020 banner881x142 1

מגנזיום

המגנזיום הוא חומר אנאורגני ומחסור שלו עלול להוביל לבעיות בריאותיות שונות.

מינרל המגנזיום דרוש לספורטאים בכדי שיוכלו לבצע את האימון באופן האיכותי ביותר ולשפר את ההישגים שלהם בין אימון לאימון. אימונים עצימים עלולים לעודד מצב של חוסר במגנזיום, מצב בו ניתן לשלוט במידה ונשלב את המינרל ממקורות חיצוניים בעלי רמת ספיגה גבוהה.

למעשה, המגנזיום נמצא כמעט בכל איבר ותא בגוף שלנו והוא חלק בלתי נפרד מפעילות אנזימית אקטיבית. המגנזיום משתתף בתהליכי חילוף החומרים השונים בין אם חומצות שומן, חומצות אמינו, בניית החלבונים ופירוק - ATP לכן קיום שלו קריטי עבור ספורטאים.

 

 

מחסור במינרל המגנזיום עלול לעודד פגיעה ביכולות הגופניות שלנו ולגרום לכיווצי שרירי ממושכים. חשוב לציין שככל שהאימון שאנו מבצעים יותר עצים ויותר אינטנסיבי, כך עלולה לעלות כמות המגנזיום המופרשת בשתן.

תוספת מגנזיום מעודדת שיפור בתהליך חילוף החומרים של התא, מונעת פגיעה באנזימים החשובים לביצוע הפעילות הגופנית (קריאטין קינאז) ואף נמצאה במחקרים כמסייעת לפרק ולהפחית את ריכוז חומצות החלב בדם. יחד עם זאת, המגנזיום מסייע לחזק את כוח השרירים, תומך בשמירה על משקל גוף אידיאלי ומייעל את תהליך הרפיית השרירים. חשוב לצרוך את המגנזיום סמוך לסיום האימון בכדי להחזיר לגוף את מה שאיבד.


להזמנה ישירה של מגנזיום - לחצו כאן

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר