כמעט כל מטבח ישראלי מחזיק על מדף התבלינים שלו את התבלין שצובע את התבשילים והמאכלים בצהוב כתום עז הלא הוא תבלין הכורכום
המסורתי. מסתבר, שפרט לעובדה שהכורכום מעמיק את טעמו של האוכל שאנו מבשלים, יש לו גם עוד המון סגולות ויתרונות גופניים. בין השאר הוא מחזק את המערכת החיסונית, מסייע לגוף להתמודד עם תהליכים דלקתיים, זיהומים ופטריות, בעל תכונות נוגדות חמצון עוצמתיות במיוחד ואף מסייע לזרז את תהליך ההחלמה של הגוף במצב של מחלה.

 

העניין הוא שמה שמספק לכורכום את כל התכונות הללו הוא רכיב הנמצא בתוך השורש ומכונה כורכומין - נוגד חמצון המסייע להפחית נזקים חמצוניים ותהליכים דלקתיים בגוף ונחקר באלפי מחקרים ברחבי העולם.


כורכומין - תכונות ויתרונות 

בנוסף לעובדה שהכורכומין נחשב לנוגד חמצון עוצמתי, הוא גם תומך בתהליך נקוי הרעלים של הגוף, מחזק את הכבד, מסייע למנוע היווצרות של דלקות במעיים ובמערכת העיכול. בנוסף, הוא תומך בתהליך ההרזיה והירידה במשקל, מפחית את הסיכון להיווצרותם של קרישי דם וטרשת עורקים, מסייע באיזון רמות השומנים, הכולסטרול והסוכרים בדם שלנו. הכורכומין הוכח באינספור מחקרים כנוגד דלקת מעולה בין אם מדובר בדלקות בעור, דלקות פרקים ובין אם בדלקות עיניים למשל. מכיון שמחלות כמו סרטן ואלצהיימר למשל קשורות בהיווצרות של תהליכים דלקתיים, הוכח כי הכורכומין מסייע להאט ואף למנוע מחלות מהסוג הזה.להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן


מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים תוסף כורכומין?
 

אמנם תבלין הכורכום כן מספק לגוף מגוון של יתרונות וסגולות בריאותיים אך כמות הכורכומין בתבלין עצמו מזערית מאוד ולכן נהוג ליטול את הכורכומין בתוסף מרוכז. כאשר רוכשים תוסף כורכומין חשוב לוודא כי מדובר בקפסולות שהן 100% טבעיות, מכילות כמות גבוהה של רכיב הכורכומין ומיוצרות על ידי חברה אמינה ומוכרת. 


כמוסות כורכום מומלצות - כמוסות כורכומין טרה של נוטרי די
 

חברת תוספי המזון המוכרת והמובילה נוטרי די פיתחה פורמולה ייחודית - כורכומין טרה. כל קפסולה מכילה 500 מ״ג של רכיב הכורכומין בריכוז גבוה במיוחד של 95%. הפורמולה משלבת פפרין - תמציות פלפל שחור המייעלות את תהליך הספיגה של רכיב הכורכומין הנחשב למעט קשה ובעייתי כאשר צורכים אותם דרך התבלין או השורש. כורכומין טרה נחשב לתוסף 100% טבעי, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או רכיבים מן החי, מתאים הן לטבעונים והן לצמחונים ומספק לגוף אינספור יתרונות בריאותיים.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן