מדי חודש, מצטרפים למעגל הדיאטה והרצון לצד הצורך לרדת במשקל הגוף, מאות אם לא אלפי אנשים חדשים. דבר אחד משותף לכולם: כולם רוצים לרדת במשקל, כולם רוצים להוריד את המשקל במהירות, כולם מבינים כי עליהם לאכול פחות ממה שהם מוציאים וכולם רוצים לשמור על התוצאות. העניין הוא שמדובר בתהליך שהוא לא כזה תמיד פשוט. לפעמים הגיל מעט מקשה, לא כולנו חזקים ונחושים באותה מידה, בחוץ יש המון המון פיתויים, המדפים בסופר לא ממש מקלים עלינו וגם לא היציאות למסעדות וברים… לכן חייבים לשמור על איזו שהיא תכנית מסודרת על פי אנו מחליטים ללכת.


הנה 10 טיפים מעולים שיעזרו לכם להוריד במשקל במהירות


  1. פעלו לפי תכנית מסודרת - החליטו מראש כמה קילוגרמים אתם רוצים לרדת בכל שבוע, כמה אחוזי שומן אתם רוצים להפחית ואיך אתם רוצים לעשות את זה. החליטו למשל שפעם בשבוע אתם מרשים לעצמכם פינוק אחד שקשה לכם מאוד לוותר עליו… זה יכול להיות כדור גלידה, משולש פיצה או כל דבר אחר. התכנית חייבת כמובן לשלב גם פעילות גופנית מתאימה.

  2. בחרו פעילות גופנית התואמת את הצרכים ואת היכולות שלכם - הרבה פעמים אנשים אומרים לעצמם ״אני הולך לרוץ מרתון״. זו אמנם שאיפה מדהימה, אבל לפני שאתם הופכים למרתוניסטים מקצועיים, חשוב להתסכל על לוח הזמנים שלכם, על יום העבודה, על הילדים ועל כל הדברים שמסביב, לעשות כמה ריצות היכרות ולראות שאתם בכלל מתחברים. בכל מקרה, בחרו פעילות גופנית שתואמת כרגע את המצב הפיזיולוגי ורמת הכושר הגופני שלכם לצד היכולות שלכם, תמיד במהלך הדרך אפשר לבצע שינויים כאלה ואחרים.

  3. שלבו אימוני כוח והתנגדות - כדי להוריד את אחוזי השומן ולבנות מסת שריר, כלומר להימנע ממראה רופס תוך כדי תהליך הירידה במשקל, חשוב לשלב אימוני כוח ותרגילי התנגדות. זה יכול להיות הרמת משקולות לפי תכנית מסודרת, תרגילים כמו סקווטים, מכרעים, שכיבות סמיכה לפי סטים ועוד.

  4. שלבו תוספי תזונה - אחד התוספים הנמכרים ביותר בתקופה האחרונה נקרא ליפו מקס. הליפו מקס הוא תוסף תזונה שורף שומן 100% טבעי המסייע בתהליך שריפת השומן ומעודד ירידה במשקל במהירות. הוא מכיל חומצת שומן אותה הגוף שלנו לא מסוגל לייצר בעצמו שבעצם בולמת אנזימים שמעבירים את השומן לתוך התאים וכך מאפשרת לגוף לנצל את השומן למטרות אנרגיה.

  5. בשלו מראש מרק ירקות או תבשיל ירקות לכל השבוע - ברגע שיש לכם אוכל מוכן, בריא, מזין וזמין, הרבה יותר קל לרדת במשקל במהירות. כך, כמעט בכל ערב במהלך השבוע אתם נהנים מארוחה עשיר בירקות, דלה בפחמימות, רק הקפידו לשלב עם זה גם חלבון כמו עוף, קוואקר או קטניות.

  6. הגדילו את צריכת החלבון, הקטינו את צריכת הפחמימה - פחמימות הופכות בסופו של דבר לסוכרים. לא רק שכדאי לבחור בפחמימות מורכבות מלאות כמו קינואה, לחם מלא, כוסמת וכדומה, אלא גם חשוב להגדיל את צריכת החלבון היומית, בעיקר אם אתם מתאמנים. ניתן לשלב גם שייק חלבון בין הארוחות ואחרי האימון מה שיעזור לכם מאוד להגדיל את צריכת החלבון ולבנות מסת שריר רזה.

  7. התמידו, אל תוותרו ואל תתייאשו - בכל דיאטה יש נפילות. כולנו חוטאים מפעם לפעם ולכן ברגע ש״נפלתם״, זה ממש בסדר, אל תאשימו את עצמכם, פשוט ביום שאחרי, המשיכו הלאה, הגוף ידע לספוג את זה.

  8. ספרו לאנשים הקרובים לכם - תמיכה היא חלק בלתי נפרד מתהליך מוצלח של ירידה במשקל, ספרו לאנשים הקרובים לכם וחפשו חיזוקים חיוביים אמיתיים, זה תמיד עוזר.

  9. שלבו סיבים תזונתיים - סיבים מסייעים להניע את מערכת העיכול, הם תורמים לחילוף חומרים אופטימלי ומעודדים ירידה במשקל.

  10. בכל ארוחה, אכלו ירקות - תמיד תדאגו שיש אתכם ירקות. ירקות במקרר, ירקות חתוכים לעבודה ושלבו לפני המנה הפחממתית והחלבון סלט ירקות או תבשיל ירקות היוצרים תחושת מלאות.

Super Food Diet Banner new1