להוריד במשקל בקלות נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, משימה לנחושים בלבד. הרי בכדי לרדת במשקל חייבים לשלב בין תזונה נכונה ומאוזנת, פעילות גופנית, להתמיד, לא לוותר ולהקפיד על עוד כל מיני כללים שיעזרו לנו בתהליך. בכל זאת, זה עדיין אפשרי לרדת במשקל בקלות ובמהירות, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך…


איך להוריד במשקל בקלות?


שתו הרבה מים - לפני כל ארוחה כוס מים

במים לא רק שאין קלוריות הם גם מסייעים בתהליך הירידה במשקל, זאת משום שהם תורמים להאצת חילוף החומרים. לפני הארוחה, שתו כוס מים ותרגישו יותר מלאים, כך למעשה תאכלו פחות מבלי שבכלל תרגישו.


30 דקות של פעילות גופנית בכל יום

בחרו פעילות גופנית שמעלה את הדופק וכך תעלו את קצב שריפת הקלוריות, תתרמו לתהליך בניית מסת השריר ותעודדו תהליך הדרגתי מהיר של ירידה במשקל. כידוע, כדי לרדת במשקל, עלינו לאכול פחות ממה שאנחנו מוציאים והדרך הטובה ביותר לוודא זאת היא באמצעות פעילות גופנית. טיפ נוסף וחשוב מאוד שיסייע לכם גם להתמיד הוא לבחור פעילות גופנית שאתם מתחברים אליה ולא משהו שאין לכם שוב קשר או רגש אליו. אל תלכו דווקא על הפעילות ששורפת הכי הרבה, אך מהצד השני תגרום לשנוא אותה תוך כמה ימים. שלבו בין פעילות גופנית אירובית מתונה לפעילות גופנית שבונה שריר…

זה יכול להיות שילוב בין שחייה ליוגה, ג’וגינג בפארק ואימון התנגדות, אופני ספינינג ואימון סיבולת ועוד… השילוב הזה יסייע לכם מצד אחד להגביר את שריפת הקלוריות בזמן מאמץ, כלומר לקזז את הקלוריות המיותרות ולאפשר לגוף לשרוף יותר שומן ומצד שני לבנות מסת שריר רזה המסייעת להשיג מראה חטוב ומעלה גם היא את קצב שריפת השומנים בזמן מנוחה.

ליפו מקס - תוסף התזונה שמסייע לשרוף שומנים מיותרים


הליפו מקס הוא אחד משורפי השומן הנמכרים ביותר בישראל ויש לכך סיבה עקרונית - הוא מיוצר אך ורק מ-100% רכיבים טבעיים. לכן, תהליך שריפת השומן מתבצע בצורה טבעית, הדרגתית וללא שימוש ברכיבים המזיקים לגוף ופוגעים במערכות השונות בו. הליפו מקס אשר פותח, יוצר ומשווק על ידי חברת תוספי התזונה המובילה בישראל נוטרי די מכיל את חומצת השומן CLA אותה הגוף לא מסוגל לייצר בעצמו. חומצת השומן הזו למעשה מסייעת לבלום את תהליך אגירת השומנים בתוך התאים וכך מאפשרת לגוף לנצל את השומנים המיותרים למקום של אנרגיה הן בזמן מאמץ והן בזמן מנוחה. בנוסף, פורמולת הליפו מקס משלבת רכיבים איכותיים נוספים כמו קפאין, תמציות פרי הגווארנה ותמציות של תה ירוק אלו מכילים נוגדי חמצון, תורמים לתחושת התעוררות, מסייעים לשפר ביצועים, תומכים בתהליך הירידה במשקל ומעודדים בניית מסת שריר רזה.


ומה לגבי האוכל?


כאמור, בכדי לרדת במשקל, צריך לאכול פחות ממה שאנחנו מוציאים. חשוב להקפיד לצרוך כמות גבוהה יחסית של חלבונים איכותיים, לקצץ בפחמימות, בעיקר בפחמימות הפשוטות, אלו שמתעכלות בגוף מהר כמו לחם לבן למשל ולהקפיד על פחמימות מורכבות בכמות מאוזנת השומרות על תחושת שובע ממושכת יותר. בנוסף, יש להקפיד על אכילה בתזמון מתאים לפי האימונים שמבצעים, לשתות הרבה מים, לשלב בכל ארוחה ירקות - טריים ומבושלים. אכילת כמות גבוהה של ירקות לא רק מסייעת בתחושת מלאות שכן הם עשירים בסיבים תזונתיים, היא גם תורמת להגברת תהליך העיכול ומספקת לגוף את כל המינרלים והויטמינים להם הגוף שלנו זקוק.


Super Food Diet Banner new1