כמעט כל מי שמנסה לרדת במשקל הגוף יודע כי מדובר בתהליך הדרגתי הדורש זמן, במיוחד כאשר מדובר ביותר מ-3 או 4 קילוגרמים בודדים. לא רק שלגוף לוקח זמן להתרגל למצב החדש, גם תהליכים כמו שריפת שומנים בזמן מנוחה ומאמץ, חילוף חומרים ועוד צריכים את הזמן שלהם כדי להתבסס מחדש.


עם זאת, יש לא מעט אנשים שרוצים לרדת מהר, כאן ועכשיו, ירידה של כמה קילוגרמים בודדים בין אם זה כי יש להם אירוע חשוב שהם רוצים להיראות בו במיטבם, בין אם הקיץ הולך ומתקרב והרצון להיחשף בבגד ים עולה או כל סיבה אחרת והשאלה היא איך עושים את זה, איך ניתן להוריד במשקל מהר?


טיפים פשוטים ובסיסיים שיעזרו לכם לרדת כמה קילוגרמים תוך זמן קצר


  1. הבינו את הפער, שלבו חלבונים וירקות, הורידו פחמימות- ירידה במשקל מתבססת על הפער בין מה שאנחנו מכניסים למה שאנחנו מוציאים. לכן, בתקופה זו בה אנו רוצים לתת ״בוסט״ של ירידה, עלינו להוציא יותר ממה שאנחנו מכניסים. גם אם ממש לא מתחשק להתחיל לבדוק כמה קלוריות הגוף שורף, זה הזמן להפחית פחמימות, בעיקר פחמימות פשוטות או סוכרים שאין בהם ערך תזונתי ולהוסיף יותר חלבונים וכמה שיותר ירקות. בצורה כזו אתם מבטיחים קיצוץ קלורי משמעותי, מייעלים את תהליך חילוף החומרים ושומרים על שובע לאורך זמן מה שגם כן תורם לירידה במשקל.

  2. הורידו שומנים - גם אם עד עכשיו השומנים בתפריט יתבססו על שמנים מהצומח, שומן צמחי כמו שמן זית, טחינה, אבוקדו, שקדים ואגוזים - עדיין מדובר בכמות קלורית גבוהה שכדאי בתקופת הירידה לקצץ. אין זה אומר שאי אפשר לשים קצת שמן זית בחביתה, אבל אין ספק שאם תחליטו לאכול בתקופה זו ביצה קשה על פני החביתה, הדבר יוסיף גם כן לגירעון הקלורי.

  3. בוסט טבעי שיעזור להוריד במשקל מהר - ליפו מקס - פורמולה 100% טבעית המכילה חומצת שומן בשם CLA אותה הגוף לא מסוגל לייצר בעצמו. ה- CLA מונעת אגירה של תאי השומן בגוף ומעודדת תהליך מואץ של שריפת שומנים. הליפו מקס פותח, יוצר ומשווק על ידי חברת נוטרי די המתמחה בייצור תוספי תזונה לספורטאים ולאנשים המעוניינים לרדת במשקל גופם. הליפו מקס מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות ואינו גורם לתופעות לוואי.

  4. פעילות גופנית מתונה - ממש לא מומלץ תוך שבוע להתחיל לרוץ 10 קילומטרים או להגיע לחדר הכושר ולהרים משקולות בלי תכנית מסודרת. מה שכן מומלץ, זה פשוט לצאת להליכה יומית של 45-60 דקות בשעה שנעימה ונוחה לכם. הליכה תסייע להאיץ את חילוף החומרים הטבעי של הגוף ותעודד ירידה במשקל. בשלב מאוחר יותר, תוכלו כמובן לשלב פעילות גופנית עצימה יותר, על בסיס תכנית אימונים מסודרת.

ארבעת העקרונות היחסית פשוטים הללו, לצד שתייה מרובה של מים, יסייעו לכם לעודד ירידה מהירה במשקל הגוף.


Super Food Diet Banner new1