מוצרי Dymatize Israel הם האופציה המועדפת על רבים מהספורטאים הישראליים. למה?

בגלל האיכות

חברת תוספי התזונה Dymatize מקפידה על שלבי ייצור מוקפדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד, אשר הופכים את מוצריה לאיכותיים ביותר. בשלב הייצור הראשוני, כל חומרי הגלם מושהים במשך שלושה ימים ונבדקים מספר פעמים במעבדות הבית של החברה, במטרה לוודא את איכותם ואת רמת הפוטנציאל שלהם. הליך הייצור של תוספי Dymatizeמורכב משלבים רבים וחשובים שמטרתם המשותפת היא אספקת תוספי איכות, שיהיו בטוחים לשימוש באופן האופטימלי ויוכיחו אפקטיביות מרובה שתוביל את הספורטאים להישגים טובים יותר.

 

אחת הדרכים של החברה להשגת איכות מקסימלית, היא ביצוע כל הליכי הייצור של התוספים במעבדות פרטיות של החברה. החברה מחזיקה בשלוש מעבדות מחקר ופיתוח פרטיות, בארבע מעבדות בקרת איכות, בכל הציוד הרלוונטי לייצור התוספים, ואפילו במעבדת טעמים פרטית, בה היא מייצרת את טעמי התוספים השונים באופן עצמאי.

 

מוצרי Dymatizeהאיכותיים, כמו אבקות חלבון למשל, קיבלו את אישור מנהל התרופות והמזון האמריקני (FDA) ואת אישור הקרן הלאומית למדע בארה"ב. כמו כן, התוספים מסומנים בחותמת GMPהמעידה על כך שתנאי הייצור שלהם נאותים. האיכות הגבוהה של התוספים הופכת את הסניף הישראלי Dymatize Israel, לפופולארי בקרב הספורטאים הישראלים.

 

בגלל הטעם

ההחזקה במעבדת טעמים פרטית מאפשרת לחברת Dymatizeלשלוט באופן מקסימלי על טעמי התוספים. הטעמים השונים מיוצרים באופן עצמאי, תוך בקרה מושלמת על איכות מרכיבי הטעם ועל הליך הייצור של תרכובת הטעם השונות. מומחי הטעם של החברה מקפידים על יצירת טעמים איכותיים וטעימים, ועל יצירת מגוון רחב של טעמים. בעקבות כך, ניתן להשיג את תוספי האיכות של Dymatizeבמבחר טעמים איכותיים ורכישת תוספיDymatize Israelהופכת את צריכת התוסף לפעולה טעימה ומהנה.

 

בגלל הביטחון

החברה קיימת בשוק התוספים מזה שני עשורים, ועם השנים היא הפכה לאחת החברות המובילות בתחום התוספים לספורטאים. תוספי התזונה של החברה ידועים בכל העולם כבעלי איכות גבוהה, והם פופולאריים בקרב מיליוני אתלטים ומתאמנים ביותר מ – 50 מדינות שונות בכל רחבי העולם. כמו כן, העובדה שחברת Dymatizeמחזיקה במפעלי ייצור פרטיים מאפשרת למומחי החברה לשלוט באופן מושלם על כל שלבי הפיתוח והייצור של התוספים. לכן, כאשר ספורטאי ישראלי בוחר בתוספי Dymatize Israel, הוא מרגיש בטוח, ולגמרי לא משנה באיזה מוצר ספציפי של Dymatizeהוא בוחר. העובדה שליצרנית בקרה מלאה על כל שלבי ההתהוות של התוסף, והעובדה שמיליונים בכל רחבי העולם בוחרים גם הם במוצרי,Dymatize הופכים את הבחירה בחברה לבחירה בטוחה!