כולנו שוקלים לרדת במשקל לעיתים עקב שלל סיבות: יתכן ואנו שואפים להצר היקפים, רוצים לשפר את המצב הבריאותי שלנו, לפתוח באורח חיים בריא או מחויבים לעשות זאת.

כדי להצליח לרדת במשקל, עלינו להקפיד על שלושה כללי ברזל:

• תזונה נכונה – המזון שאנו אוכלים ביומיום הוא הגורם המכריע ביותר עבור הבריאות שלנו. שומנים לא בריאים, סוכרים, מלחים וקמח לבן עשויים להוביל למגוון מחלות לא נעימות. כדי למטב את המצב, כדאי לנו להעשיר את גופנו בשלל ירקות, פירות, חומצות שומן בריאות, חלבונים וסיבים תזונתיים. הבריאות הזו תסייע לנו לרדת במשקל, על ידי ניקוי גופנו משומנים לא בריאים ורעלים, מיטוב תהליך העיכול שלנו והתמודדות יעילה עם תופעת הרדיקלים החופשיים.

• פעילות גופנית – כדי לרדת במשקל, כמובן שיהיה עלינו לבצע פעילות גופנית, אשר תסייע לנו לשרוף את מאגרי השומנים העודפים שלנו ואף תתרום לניקוי מחזור הדם משומנים לא בריאים וניקוי גופנו מרעלים בכלל. פעילות גופנית תורמת לאנרגיה ומצב רוח טוב, שיסייעו לנו לרדת במשקל.

• שינה מרובה – במהלך השינה, מתבצעים תהליכים רבים ומגוונים כגון תהליכי גדילה והתפתחות, תיקון רקמות שריר ושריפת שומנים. כדאי לנו לישון בין שבע לתשע שעות בלילה, כדי לייעל את התהליכים הללו.


לרדת במשקל בסיוע תוספי תזונה:

תוספי תזונה טבעיים שונים יכולים לסייע לנו להוריד ממשקלנו משמעותית. כדי שתוספי התזונה יסייעו לנו לרדת במשקל, יהיה עלינו לדבוק בניהול של אורח-חיים בריא, אשר יתרום לפעילות האופטימלית שלהם:

• חומץ תפוחים – תוסף תזונה המופק מבריאותו של חומץ התפוחים הטבעי. חומץ התפוחים הוא בעצמו אנטי-בקטריאלי, אנטי-פטרייתי ואנטי-דלקתי. הוא מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו, לתרום לתחושת שובע לאורך זמן, לתרום לניקוי השומנים והסוכרים מגופנו ואף להפחית חשק למתוקים.

• אבקות חלבון – אבקות מרוכזות, המכילות ערך גבוה של חלבונים – המזון של השרירים שלנו, שיסייעו לנו לרדת במשקל. אבקות החלבון יסייעו לנו לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר, יתרמו לשימור מסת השריר שלנו ויסייעו למנוע נזקים, שעשויים להיגרם עקב אימונים מרובים.

Super Food Diet Banner new1