רובנו חולמים לשרוף שומן מהר, שבכלל לא נזכור שהיה שם מלכתחילה. איש מאיתנו לא אוהב להתעורר בבוקר ולהבחין בשומנים הירכיים, בבטן, במותניים או אפילו בפנים. הגוף שלנו הוא מכונה
חזקה ועמידה, כך שגם לאחר מספר שנים של הזנחה גופנית, ניתן לשרוף שומן מהר. כעת, נסקור מהן הדרכים הטבעיות והמהירות ביותר לרוקן את השומנים.


תהליך הצטברות השומנים בגוף:


כדי לדעת כיצד לפתור בעיה ולהתחיל לשרוף שומן מהר, ראשית כדאי לנו לנסות ולהבין את המנגנון שעומד מאחוריה. כאשר אנו אוכלים מזון לא בריא כגון שומן טרנס, שומן רווי, מאכלים העשירים בסוכרים ומלחים, אנו מעכלים מזון שלגוף שלנו קשה מאוד לעכל. לפעמים, הוא בכלל לא מצליח לנצל את הערך התזונתי שלהם, אם קיים בהם כזה. ההיפך הוא הדבר – נוצרות הצטברויות של שומנים במקומות לא בריאים בגוף, כגון כלי הדם (עלייה בכולסטרול), ישנה האטה משמעותית בתהליך העיכול ומשום שאין הגוף שלנו זקוק לכל כך הרבה שומנים בבת-אחת – הוא מעביר את רובם למאגרי שומנים, בהם מצטבר השומן ללא תועלת. ככל שנאכל יותר שומנים, מאגרי השומן שלנו ילכו ויגדלו וכך, גם אנחנו. 


לשרוף שומן מהר – טיפים:


  • נפסיק להזיק לגופנו – אם אנחנו באמת רוצים לשרוף שומן מהר, יהיה עלינו להפסיק לאכול את כל המזונות שיוצרים את השומן בגופנו.

  • תזונה נכונה – כדי לשרוף שומן מהר, עלינו לשנות את הדיאטה הנוכחית שלנו ולהעשיר אותה, במזונות שיסייעו לנו לשרוף את השומנים כגון חלבונים, פרוביוטיקה, חומצות שומן בריאות שיפרקו את השומנים, סיבים תזונתיים שיעניקו תחושת שובע, ירקות ופירות.

פעילות גופנית – שילוב של פעילות גופנית בחיי היום-יום שלנו הוא קריטי, על מנת להצליח לשרוף שומן מהר: היא מסייעת לנקות את גופנו מרעלים ולרוקן את מאגרי השומנים שלנו, בעת האימון. על ידי כך, אנחנו תורמים באופן ישיר לשריפת השומנים בגופנו.