מאמן לירידה במשקל מסייע לנו לפתח משטר אימונים נכון, שמטרתו היא לסייע לנו להשיל ממשקלנו. אנו יכולים להתאמן יחד עם מאמן לירידה במשקל במכון כושר או לשכור את שירותיו באופן פרטי, כך שיבוא אלינו הביתה.

כאשר אנו שוקלים מאמן לירידה במשקל, כדאי לנו לשקול מספר גורמים:

• הגורם הכלכלי – מחירו של אימון יחד עם מאמן לירידה במשקל משתנה, בין 90 ₪ ועד ל- 300 ₪, כאשר המחיר הולך ועולה ככל שאנו מתקרבים למרכז. מאמן לירידה במשקל בבית בדרך-כלל ידרוש מחיר גבוה יותר, לעומת מאמן לירידה במשקל במכון הכושר.

• מכשור – כאשר אנו בוחרים להתאמן במכון כושר או בסטודיו, באפשרותנו להשתתף במגוון של שיעורים ולהתנסות במגוון מכשירים שונים. כאשר אנו בוחרים מאמן לירידה במשקל בבית, אנו בדרך-כלל נבצע פעילויות ללא מכשור כלל.

• אימון צמוד – כאשר אנו מתאמנים לבדנו או בשיעור רב משתתפים, רוב הפעמים לא תהיה עלינו השגחה, שתסייע לנו להבין אם אנו אכן מבצעים את התרגילים נכון ולא חלילה פוגעים בעצמנו. היתרון של מאמן לירידה במשקל הוא שהעיניים שלו תמיד יהיו עלינו ורק עלינו, כך שתמיד נדע כי אנו מבצעים כל תרגיל בצורה האופטימלית ביותר.

• שגרת אימונים ספציפית – מאמן לירידה במשקל יתאים עבורנו תכנית אימונים ייחודית, שתתאים בדיוק לצרכים שלנו ולמטרות, שאנו שואפים להפיק מהאימון.

• הזמן הפנוי שלנו – כאשר אנו בוחרים להתאמן במכון כושר, פעמים רבות יהיה עלינו להתאים את עצמנו ללוח-הזמנים של המוסד. לעומת זאת, מאמן לירידה במשקל יתאים את עצמו אלינו ויקבע עמנו אימונים, שיתאימו ללוח-הזמנים שלנו ורוב הפעמים יתרחשו בביתנו, כך שנוכל לחסוך את זמן הנסיעה.

• שגרת אימונים – כאשר אנו רשומים למכון כושר, עלינו "להכריח" את עצמנו לצאת מהבית ולהגיע אל המכון. במקרה של מאמן לירידה במשקל – הוא קבוע ביום ושעה מסודרים ולכן, איננו יכולים "להתחמק מהאימון". כתוצאה מכך, יהיה לנו פשוט יותר לבנות שגרת אימונים, שתישמר לאורך זמן.

Super Food Diet Banner new1