מאקה - צמח פרואיני עוצמתי לחיזוק האנרגיה הגופנית ולאיזון הורמונלי של הגוף

 

החיים בעולם המודרני אינם פשוטים עבור רבים מאיתנו שכן הם כוללים תזיזתיות, עבודה תחת לחץ, ביצוע מספר פעולות בו זמנית  ואצל חלקנו גם פוגעים באורח החיים בשל היותנו ׳חוטפים׳ מזונות מהירים להכנה עתירים בכולסטרול, פחמימות, חומרים משמרים וכימיקלים זאת בכדי לשרוד את היום. אחד הצמחים הידועים במדינת פרו נקרא צמח המאקה והוא מכונה גם ג׳ינסנג פרואני. בצורתו הוא דומה לגזר וצבעו סגלגל. ההרכב התזונתי העשיר של השורש מאקה מסייע לנו לחיזוק האנרגיה זאת משום שהוא מכיל ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ונוגדי חמצון. יחד עם זאת, נמצא כי המאקה מסייע במצבים של בעיות פוריות שונות ותומך במערכת ההורמונלית.

 

מאקה- מסייע לשפר יכולות קוגנטיביות

 

אנשים שהחלו לצרוך את טבליות המאקה הצמחיות, דיווחו על שיפור ניכר ברמת הריכוז שלהם. מחקרים שנעשו על הקשר בין צריכה של השורש לבין שיפור ביכולות קונגטיביות מצאו כי אכן קיים שיפור ברמות הזיכרון אצל אנשים שונים. יחד עם זאת, הרכבו הייחודי של שורש המאקה מסייע לחזק את הציפורניים ולמנוע את תופעת נשירת השיער הפוגעת בדימוי העצמי של רבים מאיתנו. מדובר במזון סופר מרוכז אשר זכה לשבחים רבים ברחבי העולם ברפואה המסורתית ולכן נטורופתים, תזונאים ורופאים ממליצים על המאקה כחלק מהתפריט התזונתי המאוזן היומי שלנו.

 

מאקה - לטיפול בעייפות כרונית

 

מכירים את זה שאתם לא מצלחים לפתוח את העיניים ולהתרכז במהלך היום. אתם חייבים לעשות משהו אבל העייפות משתלטת עליכם. תמצית הצמח מסייעת להשיב את האנרגיה אל הגוף, ממש כמו קסם וידועה בתור תומכת בייצור הורמונים הקשורים למצב הרוח ולתפקוד השוטף של הגוף. יחד עם התחושה האנרגתית שתתפוס אתכם, המאקה גם מסייע להקל בתהליכי ההזדקנות הטבעיים אותם הגוף שלנו עובר. ספורטאים רבים בוחרים לצרוך את תמצית המאקה המרוכזת בשל היותה מכילה חומצות אמינו בריכוז אופטימלי. חומצות האמינו תומכות בתהליך סנתוז החלבונים ובכך תורמות לתהליך חידוש, בנייה וצמיחה של התאים, הרקמות והשרירים. היותה של המאקה מכילה כמות נהדרת של חומצות אמינו מסייעת לה לתרום לתהליכי ההתאוששות של הגוף ולמנוע מצבים של הרס רקמות בתום אימון

למידע נוסף על ג'ינסנג קוריאני לחץ כאן