מגנזיום ציטראט

מגנזיום ציטראט מורכב בעיקרו ממגנזיום, המינרל הרביעי בחשיבותו לגופנו. המגנזיום חשוב לגופנו במספר דרכים: הוא תורם לתהליכי העיכול של השומנים, הפחמימות והחלבונים. בנוסף, מגנזיום מסייע בתהליך ייצור חומצות הגרעין של ה- DNA, חיוני לייצור אנרגיה עקב סיוע בפירוק הפחמימות לסוכרים בתוך התא ובשילוב עם הסידן, מסייע להביא לפעילות תקינה של השרירים והעצבים.


להזמנה ישירה של מגנזיום - לחצו כאן

כדאי לקחת את התוסף כדי

  • להקל על השרירים - המגנזיום אחראי על מצב ההרפיה של השרירים. אם אנחנו חשים כי השרירים שלנו מכווצים מדי, מתוחים מדי, חלשים או שאנחנו סובלים מרעידות בשרירים, בהחלט כדאי לנו ליטול את התוסף.
  • לשמור על הלב - המגנזיום מסייע לשמור על מחזור דם תקין ודואג להרפיית שריר הלב, בין היתר. לכן, אם אתם סובלים מבעיות לב ולחץ דם, מומלץ ליטול את התוסף.
  • לחץ - בין תפקידיו של המגנזיום, הוא מווסת מספר רב של הורמונים ומוליכים עצביים במוח, כך שהוא מסייע לנו להיות רגועים ומאושרים יותר.
  • מונע את מחלת הסוכרת –למגנזיום תפקיד חשוב בתהליך הפרשת האינסולין בגוף – הורמון שמטרתו לווסת את רמת הסוכר בגוף. לכן, הוא מסייע להפחית סיכוי להיווצרות מחלת הסוכרת.

מגנזיום ציטראט מינון

לאחר מחקרים רבים, הגענו יחד למינון המתאים ביותר של מגנזיום עבור נשים וגברים. כאשר אנו רוכשים את המגנזיום ציטראט שלנו, מומלץ לבחון מהי כמות המגנזיום בכל קפסולה, כך שתוכלו לקחת את הכמות המתאימה עבורכם.

למרות הרשום כאן, תמיד מומלץ להיוועץ ברופא בנושא מינון מומלץ של תוספים ותרופות חדשים שאנחנו מתכוונים לקחת, לפני שאנחנו מתחילים לקחת אותם על בסיס יומיומי.

המינון המומלץ עבור גברים:

גילאי 19-30: 400 מיליגרם ליום.
גילאי 30+: 420 מיליגרם ליום.
אם אתם סובלים מעצירות, מומלץ ליטול בין טבלית אחת לשתיים ביום.

המינון המומלץ עבור נשים:

גילאי 19-30: 310 מיליגרם ליום.
גילאי 30+: 320 מיליגרם ליום.
נשים בהיריון: 350 מיליגרם ביום.
נשים מיניקות: 320 מיליגרם ביום.
אם אתן סובלות מעצירות, מומלץ ליטול בין טבלית אחת לשתיים ביום.

מגנזיום ציטראט – מחיר

מחירים של מגנזיום ציטראט נעים מהזול ביותר של 49 ₪ ועד ליקר ביותר – כ- 132 ₪.
ישנן חברות רבות המציעות מבצעים כגון 1+1 או "קנה 2 – קבל 1 מתנה" וכדומה.
המחיר משתנה לפי חברה; כל חברה קובעת את המחיר המתאים עבורה לפי מיתוג, רכיבים והיענות הצרכן.

להזמנה ישירה של מגנזיום - לחצו כאן