מדריך כושר פרטי הוא מאמן שעבר הכשרה, המאפשרת לו לבצע עמנו אימונים בבית. אנו יכולים למצוא מדריך כושר פרטי גם במכונות הכושר השונים, אם אנו חפצים ליהנות ממכשור, בנוסף לתוספת תשומת הלב.


היתרונות של מדריך כושר פרטי:

• חוסכים זמן – כאשר אנו רשומים למכון כושר, עלינו להגיע אליו, לבצע את האימון ולחזור ממנו. כאשר האימון שלנו מתרחש בבית, אנו חוסכים את הזמן הזה. בנוסף, משום שאנו מזמינים את מדריך כושר פרטי אלינו, אנחנו נוכל לתאם בינינו את היום והשעה המתאימים ביותר עבורנו. משום שמדובר בשגרה, כנראה נשמור על היום והשעה ועל ידי כך – נצליח לייצר שגרת אימונים.

• תשומת לב – כאשר אנו מתעמלים עם מדריך כושר פרטי, אלו רק שנינו בחדר ולכן כל תשומת הלב ממוקדת בנו: מדריך כושר פרטי ילמד אותנו איך לבצע כל תרגיל בצורה הנכונה והמתאימה ביותר עבורנו. אם נזדקק לעזרה, תמיכה או שיהיו לנו שאלות, תמיד יהיה שם מדריך כושר פרטי שיוכל לסייע עם כל בעיה.

• תכנית שמותאמת עבורנו – כאשר אנו מתאמנים עם מדריך כושר פרטי, השאיפה שלו היא שנהיה מרוצים ונגשים את המטרות שלנו. כדי לעשות זאת, הוא יסייע לנו לבנות תכנית אימונים אינדיבידואלית-פרטנית שמותאמת בדיוק לשאיפות שלנו, לרצונות שלנו וליכולות שלנו.


להשתפר במהירות לצד מדריך כושר פרטי:

כאשר אנו בוחרים לבצע שינוי באורח החיים שלנו ולבצע פעילות גופנית, כדאי לנו לזכור כי תזונה נכונה ושינה מרובה אינן חשובות פחות ומהותי לנסות ולבצע שינויים הדרגתיים, גם בתחומים הללו.

כדי לסייע ולמטב את האימונים שלנו, כדאי לנו לשקול לשלב אבקות חלבון וגיינרים, יחד עם האימונים שלנו עם מדריך כושר פרטי. אבקות חלבון וגיינרים הם תוספי תזונה, המורכבים ממיי גבינה, קזאין או סויה. מטרתם היא לתרום לגופנו אנרגיה שנוכל לנצל בעת האימונים ובעיקר – להזין את גופנו בחלבונים – המזון של השרירים שלנו.
ככל שנדאג שהשרירים שלנו יהיו שבעים, כך הם יתגמלו אותנו; יתחזקו, יהפכו לאימתניים יותר ולא יסבלו מנזקים שעשויים להיגרם עקב מאמץ יתר.