כמעט כל ספורטאי ומפתח גוף שצורך אבקת חלבון על בסיס קבוע, כבר יודע ומבין את החשיבות של צריכת אבקת חלבון איכותית המכילה חלבון מי גבינה בריכוז גבוה.

היתרון של חלבון מי גבינה

חלבון מי הגבינה עובר תהליך ייחודי הכולל בידוד של החלבון משאר הרכיבים, במטרה לאפשר לו להיספג בגוף במהירות, ביעילות ובקלות, כך שהגוף מקבל נטו חלבון. חלבון איכותי, בעל ערך ביולוגי גבוה ממש כמו חלבון מי הגבינה, מאפשר תהליכי גדילה, חידוש והתאוששות של השריר בצורה הטובה ביותר.
גרף השוואת חלבונים

מדוע חשוב שהאבקה תכיל חלבון ביצה?

עם זאת, מסתבר שכאשר בוחרים אבקת חלבון המכילה ריכוז גבוה של מי גבינה לצד חלבון מביצים, התוצאות מדברות בעד עצמן.

ביצים מכילות רמות גבוהות של חלבון באיכות גבוהה, משלבות בהרכבן התזונתי את כל 9 חומצות האמינו החיוניות לנו ואף מכילות חומר הנקרא כולין- מסייע בתהליכים הקשורים לוויסות המוח, מערכת הלב וכלי הדם. ביצים גם מכילות ויטמינים חשובים כמו ויטמין D .

ויטמין D חיוני לאיזון רמות הסידן בגוף - מינרל המשפיע על חוזקן של העצמות שלנו וויטמין B12 שלמעשה הוא החומר שבונה את החלבונים ומייצר תאי דם אדומים.
המינון המומלץ הוא עד 20% חלבון ביצה והיתר כמובן חלבון מי גבינה.

השילוב המושלם: חלבון מי גבינה וחלבון ביצה

כאשר בוחרים לצרוך אבקת חלבון המשלבת בין חלבון מי גבינה איכותי לחלבון ביצה אתם לא רק נהנים מערך תזונתי מעולה, הגוף שלכם מפריש חלבון בשני מנגנוני ספיגה - האחד מהיר מאוד והשני פחות מהיר, מה שמעודד תהליך התאוששות מעולה.

זאת הסיבה שיותר ויותר צרכנים בעולם מקפידים לצרוך אבקת חלבון המכילה גם חלבון ביצה.
חשוב להקפיד על המינון המומלץ - עד 20% חלבון ביצה והיתר חלבון מי גבינה.

בין המותגים שניתן למצוא בהם חלבון ביצה הם אלפא של נוטרי די ספורט, bpi ומאסל פארם.


לאבקות החלבון הנמכרות ביותר לחצו כאן>>