צמח המורינגה

המורינגה הוא צמח מרפא, בעל סגולות המזינות את הגוף ומגנות עליו מפני מחלות רבות כגון סרטן, סוכרת, דלקת פרקים, זיהומים, וחיידקים. מחזקות את המערכת החיסונית, מפחיתות את רמת הכולסטרול בדם, מסייעות לשפר את תפקודה של בלוטת התריס, לשמר את התפקוד התקין של הלב וכלי הדם, מזרזות את תהליך העיכול בגוף, מנקות את הגוף מרעלים ועוד.

מה שמיוחד במורינגה, הוא הריכוז הגבוה של המינרלים, הוויטמינים, נוגדי החמצון וחומצות האמינו שברשותה, אשר הופך אותך למזון-על.


הנקה באמצעות חלב אם

חלב האם הוא המזון הטבעי ביותר עבור התינוק שלנו: הוא מכיל את כל הערכים התזונתיים להם התינוק זקוק.

בנוסף, פעולת ההנקה עצמה מחזקת את החיבור בין האם לתינוק ומומלצת מאוד על ידי רופאים.


 השוואת מורינגה

מורינגה הנקה

  • מגרה ייצור נוסף של חלב אם – לאחר שלב הלידה, אנחנו חוזרות הביתה עייפות, אך מרוצות. אנחנו רוצות להיניק את התינוק שלנו, אך מתקשות להצליח להפריש חלב אם. זוהי בעיה מתסכלת ונפוצה יחסית, בקרב רוב הנשים בהיריון. מורינגה הנקה עוזר לייצר חלב אם: הוא מכיל כמות ייחודית של סידן וחומצות אמינו, המגבירים את ייצורו של ההורמון פרולקטין. הפרולקטין לוקח חלק מרכזי בייצור חלב האם בשדיים ולכן, יגדיל את מאגר חלב האם שלכן.

  • משפר את איכות חלב האם – כפי שציינו קודם לכן, המורינגה עשיר בכמויות גבוהות מאוד של ערכים תזונתיים כגון סידן, ברזל, חומצות שומן כגון אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9. ויטמינים כגון ויטמין D, ויטמין E וגם בטא-קרוטן, נוגד חמצון, נגזרת של ויטמין A. לאחר הלידה, הגוף שלנו איבד הרבה דם ובדרך כלל – גם המון ברזל. התינוק החדש זקוק להרבה ברזל וסידן, כדי להצליח להתפתח כראוי. הברזל גם תורם לשימור מחזור דם תקין, שדואג להעביר את כל הערכים הבריאותיים לחלב האם, כך שיזין את התינוק שלנו. כל הטוב שנמצא במורינגה, יפצה על החסכים שאנחנו סובלות מהם כעת ויעשיר את חלב האם שלנו, כך שיפתח את התינוק שלנו בצורה בריאה יותר.