קצת על אבקת חלבון

 

אבקת חלבון הינה תוסף תזונה הנפוץ בעיקר בקרב ספורטאים מקצועיים או חובבים, מפתחי גוף ושוחרי תזונה נכונה. אבקת חלבון מכילה מקור עשיר מאוד ואיכותי של חלבון (ובשפע), המתבסס על מקור מי גבינה. באבקת חלבון שיעור שבין 20-30 גרם חלבון למנת הגשה, לרוב ללא פחמימות וללא שומן. הן בעלות כושר ספיגה מצויין בגוף ומועשרות מויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו החיוניות לשרירים. מחירי אבקות חלבון נעים על טווח רחב, אך השאלה העיקרית היא – האם איכות באה יחד עם כמות? בדיוק בשל כך קיבצנו לפניכם מחירי אבקת חלבון מהאיכותיות והאמינות בשוק. ושלא יעבדו עליכם!

 

אבקות חלבון במחירים משתלמים

 

כל מתעמל מנוסה יודע כי מוצרי התזונה והכושר של חברת  דימטייז האמריקאית הינם מהמובילים והאיכותיים בשוק. מאחורי חברת דימטייז, שנים רבות של מחקר, פיתוח, נסיון וקדמה טכנולוגית, זאת בנוסף על תנאי בקרת האיכות המחמירים בהם היא עומדת באמינות ובהתמדה. חברת דימטייז מאמינה בעקרון הסחר ההוגן ולכן היא חרטה על דגלה לספק את המוצרים האיכותיים ביותר שביכולתה, תוך שמירה על מוסר רווחי המשתלם גם עבור הלקוח. במאמר זה נפרט על מחירי אבקות חלבון לנוחיותכם.

 

אבקת חלבון דימטייז פיוז'ן 7 – הינה אבקת החלבון המובחרת היחידה בעלת השילוב המנצח של 7 סוגי חלבון במהירויות ספיגה שונות. בכך היא מזרימה הזנה קבועה ויציבה לגוף בכל שעות היממה ועד המנה הבאה! הזנה מיידית לאחר אימון, הזנה גופית לשגרת התנהלות יום יומית והזנה במצבי מנוחה הינם רק חלק קטן מהעוצמה והחוזק שתרגישו עם פיוז'ן 7. 23 גרם חלבון איכותי מעולה למנת הגשה בודדת, 5 גרם סיבים תזונתיים, 5 גרם BCAA, 5 גרם גלוטומין וקומפלקס ויטימיני Bו C. אבקת חלבון דימטייז פיוז'ן 7 מחיר – לחץ כאן.

 

אבקת חלבון דימטייז קזאין– אבקה 100% טבעית בבידוד יחודי קר של אבקת חלבון קזאין מיסלרי טהור! עבור מנת הגשה בודדת תקבלו 25 גרם חלבון איכותי בשיעור של 76% למנה. אבקת חלבון דימטייז קזאין מחיר – לחץ כאן.

 

אבקת חלבון דימטייז עילית  - באבקת חלבון דימטייז עילית עושר מיוחד של חומצות אמינו החיוניות לשרירים, זאת בנוסף ל25 גרם חלבון עבור מנת הגשה בודדת, 3 אנזימי עיכול לספיגה מירבית בגוף, 4 גרם גלוטומין ו1 גרם סוכר בלבד! אבקת חלבון דימטייז עילית מחיר – לחץ כאן.

 

אבקת חלבון אלפא - אבקת חלבון אלפא מספקת לגוף במנת הגשה 26 גרם חלבון איכותי בשילוב חומצות אמינו מסוג BCAA ואיננה מכילה כימיקליים, הורמונים או חומרים אחרים שמזיקים לגוף. מבחינת המחיר היא ה- Valeu For Money החדש שכן היא מכילה את הרכיבים הכי איכותיים, משלבת חלבון אמריקאי בתנאי ייצור ישראליים קפדניים ובטכנולוגיה מתקדמת . האבקה נמכרת במחיר שווה לכל נפש ומגיעה עד לפתח הבית, כך שאתם יכולים לשלם ישירות לשליח!.