כשאנחנו לא רגועים, אנחנו לא מרגישים טוב. כשאנחנו לא רגועים הרבה פעמים זה גם מלווה בעוד כל מיני תחושות ורגשות כמו כעס, עצב, פחד, סטרס. אי שקט שמונע מאיתנו להיות כפי שאנחנו בדרך כלל. כשאנחנו לא רגועים אנחנו לא מרוכזים, לא מצליחים לשלוט על המחשבות שלנו, אנו נוטים להתעצבן יותר בקלות, בקיצור… אנחנו לא אנחנו.

תחושה של רוגע היא למעשה ההפך מתחושה של סטרס, של לחץ של מתח ולמרות שהיינו רוצים להיות שם, במקום הזה השלו, הרגוע, המקום שבו לאף אחד אין השפעה על הרוגע הזה שלנו, לפעמים זה בלתי נשלט.

מתי אנחנו צריכים משהו טבעי להרגעה?

ובכן, יש מגוון של מצבים בהם משהו טבעי, יכול לעזור לנו ולהוריד קצת את הלחץ, לשחרר את תחושת המתח שאנחנו מרגישים שאנחנו לא רגועים. הנה כמה דוגמאות..
מישהו שאנחנו מכירים ״זרק״ לנו איזו מילה לא במקום וזהו, זה שיבש לנו את כל היום… מעכשיו אנחנו חושבים רק על מה שהוא אמר וזה לא עוזב אותנו

  • אנחנו נמצאים לפני מבחן, פרויקט חשוב, פגישה קריטית בעבודה ואנחנו לא רגועים

  • קיבלנו בשורה על מישהו שחשוב לנו, זה מוציא אותנו מאיזון

  • הפקידה מהבנק התקשרה, יש עיכוב במשכורות, אנחנו בחריגה, אוטומטית נכנסים למצב של דריכות ולא רגועים

  • קרה משהו לאחד הילדים בגן או בבית הספר, אנחנו באמצע יום עבודה מטורף בכלל נמצאים רחוק מהאזור, עד שנצליח להפעיל מישהו שיבוא לאסוף את הילד, לא נהייה רגועים

אלו הן כמובן רק דוגמאות, יש עוד כל כך הרבה מצבים ששמים אותנו במקום של חוסר רגיעה, מקום של לחץ, חוסר שקט, סטרס, קושי לתפקד והשאלה היא מה עושים. ובכן, פיתוח חדשני המכונה אפרון, הינו פטנט שכבר רבים ניסו בחו״ל ומבוסס על חומרים טבעיים המסייעים בהרגעה ובאיזון - פיזי ונפשי. אפרון אינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים כאלה ואחרים, זאת בשונה מתרופות מרשם להרגעה והוא גם לא גורם להתמכרות. הוא פשוט יסייע לכם להירגע, לשחרר, לחזור לאיזון ולהיכנסל מצב של שלווה.