אומגה 3 והיופי שבתזונה, כיצד גיליתי שיגרת טיפוח שמתחילה מבפנים החוצה בזכות קמט אחד קטן.

בתור מישהי שלא נולדה עם המערך הגנטי של גל גדות ואוטוטו נושקת כבר ל - 35, גם אני התחלתי לפחד מהקמטים במראה. הכול התחיל בוקר אחד לפני כמה שבועות. הבנות כבר קמו וחיכו לקורנפלקס שלהן בסבלנות אין קץ שמשתייכת לבנות שנתיים וארבע. בזמן הזה רצתי לאמבטיה לצחצח שיניים ולאסוף את השיער לגולגול אופנתי עטוף בקורי שינה ולחץ בוקר. באותו הבוקר עשיתי את הטעות שחשבתי שכבר לעולם לא אחזור עליה (בבוקר), והצצתי במראה. אז מלבד לפרצוף אמא מרוטת שינה שלי שאליו כבר התרגלתי לצערי, ראיתי עוד דבר אחד חדש- ראיתי קמט, קמט צחוק למרבה האירוניה. ובכן, אני לא טיפוס של קרמים ובינינו למי יש זמן לזה בכלל, עם ילדים קטנים ועבודה במשרה מלאה? עכשיו אני מאוד אוהבת לחפור בגוגל, כל כך אוהבת שלעתים אני אפילו עוברת לדף החיפוש השני ואפילו השלישי. ופה שמעתי לראשונה על מונח קסום והו כל כך נכון עבורי- נוטרי די. הייתכן שתזונה יכולה לגאול אותי מעור מקומט ויבשושי? מסתבר שכן! אבל לא סתם תזונה (כזאת שתגרום לי לבשל), אלא תוסף תזונה, ולענייננו- אומגה 3.

אישה מחזיקה משקה ירוק

אומגה 3, לעור בריא (תוך שבועיים)

עכשיו גילוי נאות, אני לא חובבת קוסמטיקה ושיגרת הטיפוח שלי כוללת לרוב שמפו ומרכך, ומסכה לשיער אם אני מרגישה ממש מפונפנת. לא קל לשכנע אותי לרכוש מוצר, אבל פה מדובר בסיפור שונה, פה המדע עמד לצידי. מחקר קל הסביר לי שאומגה שלוש היא בעצם חומצה אמינית, או חומצת שומן חיונית לבנייה של כל תא בגוף! כן, גם תאי השיער והציפורניים. מעבר לכך, גם מדובר בחומצת שומן חיונית שהגוף שלנו לא יודע לייצר בעצמו. אומגה 3 שומרת על הלחות והגמישות של העור, מגינה עליו מפני רדיקלים חופשיים וגם עוזרת למנוע מצבים של דלקת וגירוי במחלות עור שונות כמו אקזמה, סבוריאה ופסוריאזיס. אך מעבר לכל הדיבורים ה"קליניים", נטילה יומית של אומגה 3 פשוט מחזירה את הנעורים לעור, לשיער ולציפורניים ובינינו, זה כל מה שצריך כדי להיראות יפה.

הבחירה הנכונה של אומגה 3 (לפי המדע)

ובכן, עברו שלושה שבועות מאז שהוספתי קפסולת אומגה שלוש לשיגרת הבוקר שלי. הקמט אמנם לא נעלם, אך העור היבשושי שלי ששונא את החורף, התחיל פתאום להחזיר לי אהבה. האדמומיות חלפה לה, הסדקים הקטנים והכל כך מרגיזים בכפות הידיים גם הם החלימו כלא היו ואפילו הציפורניים שלי צומחות בלי להתפצל או להישבר, אז אמנם אני עכשיו צריכה לזכור לגזור אותן בזמן ולא להיראות כמו איש מערות אבל היי, הן אשכרה מתארכות! לקח לי כמה ימים לבחור את האומגה שלוש המתאים לי עד שמצאתי את התוסף תזונה של נוטרידי.

למה דווקא של נוטרי די? ובכן, לפי המדע: על מנת שתוסף התזונה אומגה 3 יהיה יעיל באמת וייספג בגוף שלנו בצורה אופטימלית חשוב לשים לב כי מדובר באומגה 3 ממקור ימי ביחס של EPA180\DHA120 בהתאמה. בנוסף, מאוד חשוב לוודא שהמוצר מיוצר מדגים קטנים ואינו מכיל מתכות כבדות (!) ובייחוד עופרת וכספית. אז לאחר מחקר מעמיק וניסוי מוצלח על גופי בן ה -כמעט 35, אני ממליצה בחום על האומגה 3 של נוטרידי.