סופר גיינר מבית סופר אפקט - ריכוזים גבוהים של חלבון - כי על איכות לא מתפשרים

מחפשים להעלות את משקל גופכם?

מעוניינים להגדיל את המסה השרירית שלכם?

רוצים להכניס לגוף שלכם אך ורק מרכיבי מזון איכותיים?

הגעתם לעמוד הנכון!. אבקת מאס גיינר של סופר אפקט תספק לכם כמות אופטימלית של חלבונים ופחמימות ביחס של 1:5 - היחס המומלץ והאפקטיבי שמסייע לעלייה בטוחה במסת השריר ובמשקל הגוף.

סופר אפקט גיינר - יתרונות

•        מנת מגשה של סופר אפקט מאס גיינר משמשת כארוחה לכל דבר. היא מכילה את הרכיבים האיכותיים ביותר שיספגו בגופכם ויעניקו לו את כל מה שהוא צריך בזמנים הסובבים את האימון.

•        שילוב מתקדם של פחמימות וחלבונים איכותיים.

•        מספק לגוף כמות אופטימלית של חומצות אמינו חיוניות המסייעות בתהליך סנתוז החלבונים ותורמות לתהליכי התאוששות.

•        אבקת סופר גיינר תומכת בתהליכים אנאבוליים - בוני שריר ומסייעת לבלום תהליכים קטבוליים - מפרקי שריר המעודדים פציעות ספורט ופוגעים בתאים וברקמות שלנו.

•        מסייע לעלות במשקל הגוף, מבלי לעלות באחוזי השומן.

•        מעודד הפרשה של הורמונים המשתתפים בתהליך גדילה מסת השריר כמו לדוגמא הורמון הגדילה ואינסולין.

סופר גיינר - שילוב בין פחמימות פשוטות למורכבות עושה את ההבדל

אבקת super effect gainer משלבת בתוכה פחמימות פשוטות המאופיינות בערך קליקימי גבוה ופחמימות מורכבות המאופיינות בערך גליקימי נמוך. שילוב זה, מאפשר לגוף לקבל אנרגיה זמינה לפני האימון ויחד עם זאת, להחזיר את האנרגיה אחרי האימון מבלי להעלות את רמות הגלוקוז בגוף באופן קיצוני. לכן, ההמלצה היא לצרוך מנת הגשה מפוצלת - חלק לפני וחלק אחרי האימון. בנוסף, סופר גיינר מסייע לשמור על מאזן אנרגתי חיובי שכן בפחמימות המורכבות עוזרות לשמור על מאגרי האנרגיה בשרירים, מה שמאפשר לכם למקסם את האימון שלכם ולעמוד במאמץ לאורך זמן.

 

סופר גיינר עומדת בדרישות התקן הקפדניות - איזו 9000. נסו את סופר גיינר אפקט ותהנו מטעם עשיר, מרקם מושלם ולא פחות חשוב - עלייה במסת השריר ובמשקל הגוף. 

רוצים המלצות על גיינרים נוספים? לחצו כאן לפרטים על הגיינרים הנמכרים ביותר >>