אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

תוספי תזונה לספורט

מתאמנים רבים בענפי הספורט השונים אינם ערים לחשיבות העצומה של שימוש בתוספי תזונה השונים. שימוש בתוספי תזונה הנכונים יכול לגרום למהפך דרמתי בבניית השריר, ריפוי אחרי פציעות והשגת תוצאות מקסימליות בזמן האימון עצמו


קרא עודהרמת משקולות, אימונים פונקציונאליים, שחיה, ריצה, רכיבה על אופני כביש או שטח, ספינינג או כל פעילות גופנית אחרת שאתם מבצעים מגייסת את הגוף להוצאת אנרגיה ומעודדת מגוון של תהליכים פיזיולוגיים והורמונליים. תוספי תזונה לספורטאים מסייעים למנוע מצב של מחסור בויטמינים ומינרלים, תורמים לשיפור הביצועים והגשמת המטרות בין האימונים לצד תמיכה בתהליך ההתאוששות של הגוף.


הקשר בין תזונה נכונה לעמידה ביעדים

יש קשר ישיר בין התזונה שלנו לבין העמידה בתכנית האימונים שנבנתה לנו, כאשר לתוספי התזונה תפקיד מרכזי בתהליך זה. במשקלים כבדים ובביצוע פעילות גופנית ברמה קושי בינונית עד קשה מאוד, עם תדירות של בין 2-5 פעמים בשבוע גורמת לעומס וסטרס על רקמות השריר.

נטילת תוספי תזונה התואמים את הצרכים הפיזיולוגיים ואת סוג האימון שלנו תסייע לשפר את הביצועים השונים, תפחית את הסיכוי לפציעות ספורט והיווצרות של דלקות ואף תאפשר לגוף להתאושש כמו שצריך ולהגיע מוכנים לאימון הבא.


אילו תוספי תזונה לספורטאים קיימים?

ובכן, יש מגוון עצום כאשר כדאי לחלק את תוספי התזונה לפי כמה קבוצות עיקריות:

1. אבקות חלבון וגיינרים - מטרתם לספק לגוף כמות גבוהה של חלבון, לתמוך בתהליך בניית מסת השריר ותהליך ההתאוששות של הגוף. מזרימות חומצות אמינו חיוניות ומגוון של ויטמינים ומינרלים להשלמה תזונתית.


2. שיפור ביצועים והתאוששות הגוף - תוספי תזונה המסייעים במניעת תהליכים קטבוליים, מעודדים את פעילותה של מערכת העצבים, מעצימים את יעילות השינה ובכך מאפשרים לגוף להשתפר בין אימון לאימון.


3. שמירה ושיקום - מינרלים, ויטמינים, חומצות שומן, מזונות ״סופר-פוד״ המספקים לגוף את הדרישה התזונתית לה הוא זקוק, מפחיתים תהליכים דלקתיים ושומרים על תחזוקה של המערכת החיסונית.

לסיכום, צריכה של תוספי תזונה בצורה מבוקרת ואחראית תשמור על מערכות הגוף באיזון, תתמוך בתהליך ההרזיה והחיטוב, תפחית את הסיכוי לפציעות ותעזור לנו להשיג את המטרות שלנו בזו אחר זו.

X
הבריאות שלך בידיים טובות