רעיון הטייק אווי ממסעדות הוא לא רעיון חדש כידוע פשוט עם השנים הוא עבר כמה וכמה גלגולים, נדמה שהיום הוא נמצא בגרסה האיכותית ביותר שלו. בגרסה הנוכחית כל מה שצריך בשביל להזמין אוכל הביתה או למשרד, זה אינטרנט.

 

בעבר כשרצינו להזמין אוכל, היינו צריכים לחפש בספר טלפונים מקומות שעושים משלוחים. אחר כך זה עבר למגנטים שהיינו שמים על הדלת המקרר או דלת הכניסה לבית. עם הזמן המגנטים גם השתכללו וכללו תפריטים שלמים.

 

היום? היום כל מה שאנחנו צריכים נמצא באינטרנט ובאופן נקודתי יותר באפליקציות שונות בסלולר. כל הרעיון הוא, שנכנסים לאתר או לאפליקציה ומזמינים באופן ישיר אוכל הבית או למשרד. כעת נסביר איך זה עובד ומה צריך לבדוק כאשר רוצים לעשות זאת. כמו כן, גם צמחונים וטבעונים ירגישו בבית שכן טרנד הטבעונות הפורח בשנים האחרונות לא משאיר את בעלי המסעדות ואתרי המשלוחים אדישים.

 

הזמנת אוכל באינטרנט – רעיון מאוד פשוט

ישנן שורה של אפשרויות שמסעדות ובתי אוכל שונים מציעים בשביל להזמין אוכל דרך האינטרנט.

 

האפשרות הטובה ביותר היא, למלא את ההזמנה במלואה, כולל מנות עיקריות, תוספות, שתייה ועוד. להשאיר פרטי כרטיס אשראי ולתאם עם השליח מתי להגיע (אפשרות סבירה יותר שהמקום קובע תוך כמה זמן הוא אמור להגיע). כל התהליך נעשה ללא צורך בשיחת טלפון או כל דבר אחר.

 

אפשרות אחרת היא למלא את כל ההזמנה דרך האינטרנט אך את פרטי כרטיס האשראי משאירים בשיחת טלפון למוקדן. שירות זה נועד עבור מי שאיננו רוצה להשאיר פרטים באתר.

 

עוד אפשרות היא רק לראות את התפריט באינטרנט, וליצור קשר טלפוני עם המקום. זה יותר מסורבל, אך הרבה פעמים אנחנו נעדיף את השיטה הזאת בגלל שכך אנחנו יכולים להסביר למוקדן בדיוק מה אנחנו רוצים ובאיזו צורה.

 

היתרון של הזמנת משלוחים של סנדוויצ'ים באינטרנט שהדבר נעשה בצורה פשוטה, לא דורש מאיתנו לבזבז זמן יקר על שיחות טלפון, אנחנו יכולים לעשות את זה בלי לעצור את מה שאנחנו עושים ולהמשיך הלאה. יתרון אחר, הרבה יותר משמעותי הוא שאנחנו יכולים לעשות את זה מכל במקום בכל שעה (בתנאי שהמקום פתוח כמובן). מאחר ויש לנו אפשרות לבצע עסקאות דרך אפליקציות אז הדבר הרבה יותר נוח. אנחנו יכולים להזמין בזמן שאנחנו בדרך הביתה, בין פגישות, כשאנחנו צופים בטלוויזיה והכל בקליק אחד. בלי שנצטרך להמתין שמוקדן יענה לנו ובלי שנצטרך לנהל איתו שיחה.

 

מיותר להסביר למה הזמנת אוכל חוסכת לנו זמן יקר על בישול, את זה אפשר להבין לבד. כעת כל מה שנותר, זה לחפש מקום טוב להזמין ממנו אוכל ולבצע הזמנה.