אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

summer 2021 sale

פאסט גיין ANSI | FAST GAIN 3000

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
שליח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
מבצעים והטבות
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כמות: 5.5 ק״ג

Teva bari Banner 700x409pix סל תוספי המשתלם6 1

 
 

פאסט גיינר 3000 | FAST GAIN 3000

גיינר איכותי מבית אנסי ביחס חלבון פחמימה 1:4

  

אם בעברכם רכשתם אבקת חלבון או גיינר כלשהו אתם בטח כבר מכירים את חברת Ansiהעולמית. Ansiהיא יצרנית של מוצרי פיתוח גוף ותוספי מזון לספורטאי הנחשבת לאחת מהחברות היוקרתיות בעולם. Ansiבעלת נתח שוק גדול בארה״ב, וכבר מהטעימה הראשונה רואים שמדובר על מוצר ברמה גבוהה. FAST GAIN 3000הוא גיינר המיוצר בתנאים הכי קפדניים ששוק תוספי המזון מציע, אשר עבר מחקרים במטרה להביא את תוצאותיו למקסימום יכולת ולקבל אפקט מסת שריר במינימום זמן.

 

יתרונותיו של FAST GAIN 3000

 

מכיל יחס מושלם בין חלבון לפחמימה של 1:4 אשר מאזן את הצורך של הגוף בחידוש מאגרי האנרגיה ובמקסום פעולת הבנייה לאחר האימון.

FAST GAIN 3000 מאפשר לגוף להתאושש לאחר אימון גופני  עצים ומספק לגוף את כל מה שהוא צריך כולל מילוי מאגרי הגליקוגן שלו.

פאסט גיין 3000 מגדיל את מסת השריר בצורה יעילה ומחדש את תהליך בניית רקמות השרירים אשר נהרסות בזמן האימון.

 

מדוע חשוב כל כל האיזון שבין חלבון לפחמימה?

 

כל מתאמן כבר יודע את החשיבות של אכילת פחמימות וחלבונים בתום האימון. בכל פעם שהגוף מקבל פחמימה כלומר אנרגיה, הגוף מפריש אינסולין. האינסולין מאזן את רמות הסוכר שבדם ואחראי על תהליכי הבנייה של הגוף. בתום פעילות גופנית, הרגישות של שרירי הגוף לאינסולין עולה ועל כן המטרה שלנו היא לספק לו פחמימות. מדוע? הסיבה הראשונה היא בכדי שרמת  האינסולין תעלה והסיבה השנייה היא שהחלבונים אותם נשלב בארוחה שאחרי האימון, ינותבו לבנייתם של השרירים ולא לשריפה של אנרגיה. שריפת חלבונים עלולה להוביל למצב של אימון יתר ולפגיעה ברקמות ובשרירים שלנו. FAST GAIN 3000, מכיל יחס מושלם שבין חלבון לפחמימה ועונה על כל צרכיו של הגוף. הפחמימות האיכותיות אותן מכילה אבקת הגיינר FAST GAIN 3000, מעודדות הפרשה של אינסולין ומחדשות את מאגרי הגליקוגן, בעוד החלבונים האיכותיים אותם מכיל FAST GAIN 3000מסייעים להעלאת מסת השריר, לזירוז פעולותיהן של חומצות האמינו אשר מאפשרות לגוף להתאושש בתנאים אופטימליים.

 

במנת יומית של  FAST GAIN 3000 יש:

 

יחס חלבון פחמימה 1:4

1250 קלוריות

56 גרם חלבון

0 שומן טראנס

 

0 אספרטיים

המלצות גולשים על המוצר

עדי לישע,
16.01.19
"אני חייב לציין שהמוצר מעולה , הבעיה היחידה היא שהחברה טבע בריא שלחה לי גיינר בתוקף 4 חודשים , שימו לב לכל האנשים שמזמינים שלא תיפלו באותה בעיה. לי לא החליפו את המוצר למרות שלא התחלתי להשתמש בו רק פתחתי. שימו לב לכל מי שמזמין לכתוב בהערות תוקף של שנה לפחות. אני לא אסיימם את הגיינר הזה לפני פקיעת התוקף, חבל...

תגובת טבע בריא:
עדי שלום, כפי שרשום בהוראות השימוש, המוצר שרכשת מיועד ל-18 ימים. תוקף המוצר שקיבלת הינו ל-5 חודשים שיספיקו לך להרבה מעבר לזמן הנדרש. כל מוצר באתר ניתן להחזרה בלי שנשאל שאלות בתנאי כמובן שלא נפתח."
X
הבריאות שלך בידיים טובות