אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

October 2021

פול ספקטרום מינרל | NOW

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP

פול ספקטרום מינרל - NOW- מולטי מינרל חדשני המספק ספיגה מירבית עבור רכיבי תזונה חיוניים

פול ספקטרום מינרלי הינו פיתוח ייחודי וחדשני של חברת NOW המתמחה במחקר וייצור של תוספי מזון. התוסף מכיל מינרלים חיוניים וחשובים המשתתפים בתהליכים ביוכימיים רבים בגופנו ותהליכי הפקת אנרגיה.

אותם מינרלים תומכים בחוסנה של המערכת החיסונית ושומרים על איזון בגופנו. אנו צורכים מזון מתועש, עתיר בשומנים ובחומרים משמרים לעתים אפילו מבלי לשים לב, מזון הגורם לדלדול מאגרי המינרלים והוויטמינים בגופנו ולכן בחרה NOW ליצור את ההרכב העוצמתי - פול ספקטרום מינרל

בניגוד למה שחשבו בעבר, Q10 קו אנזים איננו נמנא בקבוצע זאת ויש לצרוך אותו בנפרד

פול ספקטרום מינרל

  1. מסייע למנוע מצב של חוסר תזונתי בגוף כתוצאה מסיבות שונות ביניהן פעילות גופנית עצימה, מחלות כרוניות, תזונה לוקה בחסר או ספיגה לקויה.
  2. הפורמולה מכילה מינרלים מסוגים שונים במינונים אופטימליים.
  3. קשירה אורגנית המעלה את הזמינות הביולוגית ומאפשרת ספיגה אופטימלית.
  4. מעודד תהליכים רבים ומסייע לשמור על איזון אופטימלי כמותי בין המינרלים השונים להם גופנו זקוק.

פול ספקטרום מינרל - הרכב מינרלי מנצח

פול ספקטרום מינרל מכיל סידן החיוני לתהליכי בנייה ושמירה על מסת עצם. בנוסף, הסידן משתתף בתהליכים הורמונליים וחיוני לתפקוד תקין של מערכת העצבים. מינרל חיוני וחשוב לא פחות אותו בחרה חברת NOWלשלב בהרכב הייחודי הזה הוא המגנזיום.

המגנזיום חשוב וחיוני לתהליך חילוף החומרים של מינרלים אחרים איתם הוא פועל בסנכרון, חיוני לתפקודו התקין של הלב ואף תומך בתהליכי התאוששות. גם לאשלגן ולאבץ תפקידים חיוניים רבים בגופנו, אותם אנו לעתים מתקשים לצרוך מממזונות החי והצומח. האבץ נמצא בשרירים, בעצמות,בכדוריות הדם הלבנות ועוד.

הוא נחשב לאחד הרכיבים החשובים לתהליכי פוריות, ריפוי וחלוקת התאים. האשלגן שומר על איזון החומציות ומשצצף בתפקוד של אנזימים שונים. לכן, צריכה יומית וקבועה של פול ספקטרום מינרל תספק לגופכם כמות אופטימלית של כל אותם מינרלים ועוד.

מה נמצא בפול ספקטרום?

הרכיב כמות ויטמין D3 200 יחב"ל סידן 250 מ"ג איודין 112.5 מק"ג מגנזיום אוקסיד 250 מ"ג אבץ ביסיגלינט 7.5 מ"ג סלניום 50 מק"ג נחושת 1 מ"ג מנגן 2.5 מ"ג כרומיום 100 מק"ג מוליבידן 50 מק"ג אשלגן 50 מ"ג

הוראות שימוש

מומלץ 2 טבליות ביום, בין הארוחות

X
הבריאות שלך בידיים טובות