פוספטידיל-סרין מומלץ הוא תרכובת שומנית, המורכבת משילוב של חומצות שומן בריאות וחומצות אמינו. הוא מרכיב כ- 20% מקרומי התא שלנו – המעברים אל התא ומחוץ הלו, אשר גם קרויים ממברנות התא. גופנו זקוק למעברים חזקים, שיגוננו על התא מצד אחד מפני מזיקים ופולשים, אך יהיו נגישים, כדי שיהיה אפשר להעביר אליהם ערכים תזונתיים, ולהעביר דרכם את הפסולת שהתא מייצר החוצה.


פוספטדיל-סרין מומלץ – תוספים מומלצים:


פוספטדיל-סרין Nutri-D:

פוספטידיל-סרין מומלץ מבית היוצר של נוטרי-די, מכיל 100 מיליגרם של פוספטידיל-סרין, המיוצר מסויה. הוא טבעוני לחלוטין, כשר, עשוי רכיבים טבעיים בלבד ומאושר על ידי משרד הבריאות.

בדומה לתרכובת שאנו מייצרים בגופנו או מפיקים ממזון, גם פוספטידיל-סרין מומלץ מסייע לנו לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלנו, לשפר את מצב הרוח שלנו, לשפר את איכויות הזיכרון שלנו, להגביר את הפרשתם של מוליכים עצביים חשובים כגון הדופמין, הסרוטונין והאצטילכולין ולהגן עלינו מפני ירידה קוגניטיבית בעתיד.


להזמנה ישירה של פוספטידיל סרין - לחצו כאןפוספטידיל-סרין Now:

פוספטידיל-סרין מומלץ של חברת Now אף הוא נחשב לתוסף תזונה יעיל, המסייע להתמודד עם הפרעות הקשב והריכוז ומחלות מסקטור ההידרדרות הקוגניטיבית כגון אלצהיימר, פרקינסון או דמנציה.

התוסף הינו מורכב מרכיבים טבעיים בלבד, כשר ומאושר על ידי משרד הבריאות.


פוספטידיל-סרין מומלץ – מינון:


יש לזכור כי לפוספטידיל-סרין נדרש זמן לפעול בגופנו, לכן עלינו להמתין בסבלנות בין חודשיים לשלושה, כדי לזכות בתוצאות אפקטיביות לטווח ארוך. ההמתנה אמנם ארוכה, אך בהחלט משתלמת!


ילדים: ילדים רבים נוטלים פוספטידיל-סרין מומלץ, כדי שיסייע להם להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז או רק כדי שיתרום לבנייה יעילה ואיכותית של ממברנות המוח שלנו.


המינון המומלץ עבור ילדים עד גיל 14, הוא 200 מ"ג ליום, בעת הארוחה.


מבוגרים: בדרך-כלל מומלץ למבוגרים ליטול 300 מ"ג של פוספטידיל-סרין מומלץ ביום.


להזמנה ישירה של פוספטידיל סרין - לחצו כאן