פוספטידיל-סרין הוא פוספיליפיד, המרכיב כ- 20% מקרומי התאים שלנו, כל אחד ואחד מהם. פוספיליפידים הם תרכובות שומניות, המהוות את עיקר החומרים בקרום התא. פוספטידיל-סרין מחיר הוא בעל תפקודים רובים בגופנו, אך המהותי ביותר הוא להוות אבני-בנייה של תאי המוח שלנו.


פוספטידיל-סרין מחיר – מבנה:


הפוספטידיל-סרין מורכב מחומצות שומן חיוניות וחומצות אמינו. הוא ואומגה 3 פועלים יחד, כדי לספק את "הלבנים" לשם בניית ממברנות התא שלנו – המעברים של הוויטמינים והמינרלים אל התא, ושל הפסולת מהתא החוצה. ככל שהממברנות של גופנו ייבנו בצורה איכותית יותר, כך התאים שלנו יתפקדו בצורה יעילה יותר. בנוסף, הוא מסייע לגונן על התא והינו חיוני לתפקודו של כל תא, בייחוד התאים של מוחנו.

אנו מפיקים מעט פוספטידיל-סרין באופן טבעי, אך את רובו אנו מפיקים ממזון.


פוספטידיל-סרין מחיר – התמודדות מוכחת עם מחלת האלצהיימר:


מחקרים מאמתים כי כאשר אנו נוטלים תוסף תזונה של פוספטידיל-סרין מחיר, יכולות הזיכרון, ההבנה הקוגניטיבית והעברת המידע שלנו משתפרות.

הסיבה לכך היא כי פוספטידיל-סרין משפיע על הפרשתו של המוליך העצבי – אצטילכולין. תפקידו של אצטילכולין הוא להיצמד לקולטני התא שלנו במוח ולייעל את תהליכי הזיכרון והעברת המידע שלנו. אחד מהאזורים בהם עובר האצטילכולין הוא ההיפוקמפוס – המקום במוחנו אשר מעבד את הזיכרונות שלנו. כאשר ההיפוקמפוס נפגע, חולי אלצהיימר לא מצליחים לשמר את הזיכרונות שלהם לטווח ארוך.

הפוספטידיל-סרין מסייע לגופנו לייצר יותר אצטילכולין ומגביר את כמות הקולטנים על תאי העצבים שלנו, מה שמאפשר להם לספוג יותר מהמוליך העצבי הזה. כתוצאה מכך, הזיכרונות שלנו מעובדים ונשמרים בצורה אפקטיבית יותר לטווח הקצר ולטווח הארוך.


פוספטידיל-סרין מחיר:


פוספטידיל-סרין מחיר נע בין 149 ₪ ועד ל- 230 ₪. המחיר משתנה לפי איכות המוצר, הרכיבים הנוספים שמכיל התוסף, כמות הכמוסות, העמידה בתקנים וכ"ו.

להזמנה ישירה של פוספטידיל סרין - לחצו כאן