פורימור - תוסף תזונה המסייע לשפר את איכות הזרע

 

הרצון להיכנס להיריון לא תמיד צולח כפי שאנו מתכננים. עם השנים חלה עלייה בבעיות פוריות ורבים הגברים והנשים הסובלים מקושי להתעבר. אחוז גבוה מהמקרים בהם הבעיה נמצאת אצל הגבר, נקבע בשל ספירת זרע נמוכה, בעיה באיכות הזרע או שילוב של השניים. פורימור הוא תוסף תזונה אשר פותח כתוצאה ממחקרים רבים, במטרה לשפר את ביצועי הזרע. צריכה של פורימור תומכת בפוריות הגבר ומסייעת לשפר את התנועתיות של הזרעים. 

 

למתעניינים במוצר מומלץ לנסות את צמח המאקה בעל היכולות הטבעיות החזקות מכולם

 

פורימור - יתרונות

 

•      מסייע לשפר את הסיכויים להיכנס להיריון.

•      תומך בשיפור איכות הזרע על ידי עלייה בריכוזיות, בתנועתיות ובצורה.

•       פורימור מסייע לשפר את היכולת לייצר אנרגיה.

•      מכיל כמות איכותית של נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים המסייעים למנוע פעילות חמצונית הפוגעת בסיכויים להתעבר.                                                                                                                       

 

הקשר בין נוגדי חמצון להתעברות

 

כאשר יש תנועה מוגברת של רדיקלים חופשיים הדבר עלול לפתח פעולה חמצונית הפוגעת בתאים ובאיכות הזרע. נוגדי חמצון, אותם מכילה התרכובת העוצמתית של פורימור מסייעת לצמצם את תנועת הרדיקלים וכך פעילות חילוף החומרים בתא עולה. בנוסף, פורימור מכיל אבץ - מינרל חיוני וחשוב התומך בפעילות ההורמונלית אצל הגבר ובייצור הזרע.

 

ללא תנועתיות - אין התעברות

 

הגורמים לאי פריון אצל גברים הם רבים וביניהם הפרעות גנטיות, חסימה בצינורות הזרע, מחלות, גיל, לחץ ועוד. בכדי שפעולת ההתעברות תתרחש, כמות אופטימלית של תאי זרע חייבת להיווצר על ידי הגבר ועל תאי הזרע להתמקם בנרתיק בהתאמה לביציות. יחד עם זאת, עניין התנועתיות חשוב מאין כמוהו שכן הזרע חייב לשחות במעלה צוואר הרחם ושם להיפגש עם הביצית. ברגע שיש ליקוי בתנועתיות בעקבות בעיה בייצור ההורמונים, הביצית והזרע מתקשים להיפגש. צריכה של פורימור מסייעת לשפר את אותה תנועתיות אשר הכרחית לפעולת ההתעברות