להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר

כל מה שחשוב לדעת על דקל ננסי

shutterstock 762917440


הידע על סגולותיו הנפלאות של הדקל הננסי הוא כבר מזמן לא נחלתם של האינדיאנים. זהו צמח שנחקר רבות במחקרים רפואיים בעולם המערב והפופולאריות שלו רק הולכת וגואה. קבלו סקירה של כל מה שאתם צריכים לדעת על דקל ננסי מהנטורופתית חגית אבנרי וגם: כיצד לבחור את הדקל הננסי היעיל ביותר עבורכם?

מקורו של הדקל הננסי הוא באמריקה וכפי שמובן משמו הוא שייך למשפחת הדקלים. המראה שלו מזכיר עץ דקל רגיל אולם הוא יכול להגיע רק עד לגובה של 4 מטרים. בעבר, האינדיאנים בארה"ב השתמשו במיצוי של הצמח כדי לטפל בבעיות שונות. לאחר שהשימוש בו חדר למערב והתחיל לעורר עניין ולהיחקר, התגלה כי הוא מכיל חומרים המדכאים את פעילותם של שני אנזימים מסוג 5-אלפא-רדוקטאז, דבר שגורם לו להשפיע באופן בלתי רגיל על כמה בעיות רפואיות:


להזמנה ישירה של דקל ננסי - לחץ כאן


טיפול בערמונית מוגדלת


בלוטת הערמונית באופן טבעי עוברת תהליך של הגדלה שפירה אצל כל הגברים החל מגיל 50 בערך. במרבית המקרים הדבר אינו משפיע משמעותית על התפקוד היום יומי ולא יוצר שום בעיות. אולם לפעמים קורה שהערמונית ממשיכה לגדול באופן לא תקין ואז מתעוררות בעיות בתפקוד מערכת השתן וגם בתפקוד המיני. במקרים האלה קיימים טיפולים כירורגיים או טיפולי לייזר שיכולים להציע הקלה. למטופלים רבים שמגיעים להתייעץ איתי בנושא, אני חד משמעית ממליצה, שלפני  שהם  ניגשים לחדר הניתוח, לצרוך תקופה את המיצוי של הדקל הננסי ואני תמיד נפעמת לגלות כיצד באמצעות תזונה הצלחנו למנוע פרוצדורות פולשניות. לפי המחקרים, מעכבי האנזים 5 אלפא רדוקטז' ההופך טסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון מקטינים בטווח הארוך את גודל הערמונית ובכך מגיעים לתוצאות טובות בשיפור הסימפטומים בטווח הקצר ולהקטנת הבלוטה כעבור מספר חודשים מתחילת הטיפול.

 

דקל ננסי לנשים


לא רק לגברים הדקל הננסי יכול להועיל. מחקרים רבים מראים כי הוא מאוד מועיל לנשים בעיקר בכל מה שקשור לטיפול ומניעת תופעות הנגרמות כתוצאה מיותר מידי טסטוסטרון כמו למשל:

טיפול באקנה הורמונלית – לטסטוסטרון יש יכולת לגרום לעודף של שמן על עור הפנים, דבר שמגדיל את הסיכויים להיווצרות נקבוביות סתומות, מה שהרבה פעמים מוביל ל"שחורים" ואקנה. היכולת של הדקל הננסי לשלוט על ייצור הטסטוסטרון מסייעת משמעותית כדי להפחית את כמות הפצעים שמופיעים על העור.

טיפול בנשירת שיער והתקרחות – הטסטוסטרון הוא ההורמון האחראי על אובדן השיער. הוא מצטבר בשורש השערה ומוביל לנשירה. עודף טסטוסטרון משפיע על כל אישה בדרגה שונה, לעיתים הוא לא משפיע בכלל, לעיתים קיים דילול זניח בשיער ולעיתים להתקרחות משמעותית. היכולת של הדקל הננסי לחסום את האנזים אלפא רדוקטאז מסייעת משמעותית במניעת הנשירה בכל רמה ועד למניעת התקרחות.

טיפול בבעיות הקשורות לגיל המעבר – דקל ננסי עוזר להפחית סימפטומים ותופעות הקשורות בגיל המעבר כגון הפחתת גלי החום, מניעת היחלשותן של רקמות הנרתיק והרחם ועוד תופעות לא נעימות אחרות.

טיפול בשלפוחית השתן – לדקל הננסי יש השפעה משמעותית על מערכת השתן אצל נשים. הוא בהחלט יכול לעזור לנשים אשר סובלות מדלקות חוזרות ונשנות בשלפוחית השתן ואיתן גם הכאבים במתן השתן. הוא גם יעזור בתופעות כמו ריקון לא מספק של השלפוחית, בצורך במתן שתן לעיתים תכופות מידי ומחוסר יכולת לשלוט במתן השתן.

מסייע בהפחתת ההשפעות של תסמונת השחלות הפולציסטיות- כ-10% מהנשים באוכלוסייה סובלות מהתסמונת הזו אשר גורמת לשיעור יתר, מחזור לא סדיר, קושי להיכנס להריון ועליה במשקל. התסמונת הזו נובעת מייצור יתר של טסטוסטרון ושימוש סדיר בדקל ננסי עשוי להפחית משמעתית את התופעות האלו.shutterstock 1117612679

דקל ננסי מחירים ואיכויות


בשוק תוספי התזונה קיימים כל מיני סוגים עם ריכוזים ומיצויים שונים של דקל ננסי כאשר גם כאן כמו בהרבה מקרים אחרים, לא קיים כלל קשר בין המחיר לאיכות המוצר. הדרך הטובה לבחון מה אפקטיבי ביותר עבורינו היא לבדוק כמה חומצות שומן יש במוצר? בדרך כלל כתוב בתווית, אם לא מוצאים בתווית כדאי לשאול את המוכר. אחד מהמיצויים הגבוהים שקיים הוא בטבליות של נוטרידי  - 135 חומצות שומן, שזו בחלט כמות מספקת.

דקל ננסי תופעות לוואי

דקל ננסי נחקר ונבדק לאורך השנים ובהחלט נמצא כבטוח יחסית. אין לו תופעות לוואי משמעותיות וכן לא נמצאו כל סתירות או בנטילתו עם תרופות או תוספי תזונה אחרים. השפעותיו לטווח הארוך בטוחות כל עוד שומרים על מינון תקין.


להזמנה ישירה של דקל ננסי - לחץ כאן