קוביות בבטן בזמן קצר – זוהי מחשבה שאיננה ריאליסטית. כדי להצליח לראות קוביות בבטן, עלינו להיפרד מהמחשבה כי יידרש מאיתנו זמן קצר, אלא דווקא מלאכה מרובה: יהיה עלינו לבצע הרבה פעילות גופנית, להקפיד על תזונה נכונה, העשירה בעיקר בחלבונים ושינה מרובה, שתעניק מנוחה לגופנו.

יתכן ובחודשים הראשונים נתקשה לבצע את השינוי, אך לאחר שנתרגל אנו נשים לב כי הופיעו גם קוביות בבטן בזמן קצר יחסית.לעזור לעצמנו ליהנות קוביות בבטן בזמן קצר:

בתחילת הדרך, יתכן ונתקשה לבצע שינויים כה קיצוניים כגון הטמעת פעילות גופנית בשגרה, הקפדה על תזונה נכונה ושעות שינה מרובות. יתכן ופעמים רבות המציאות תאלץ אותנו לשנות את סדר העדיפויות שלנו ולדאוג לגוף שלנו, כמו היה אחרון ברשימה.

כדי שנמשיך לדאוג לעצמנו גם בזמנים כאוטיים יותר, משום שיש לנו מטרה והיא קוביות בבטן בזמן קצר, אנו יכולים לנסות ולשלב בחיים שלנו מספר הרגלים או תוספים שונים:


• ארוחות מעניינות – גם אם אנו מקפידים על תזונה נכונה, אנו יכולים ליהנות ממגוון של מאכלים טעימים מאוד, כל עוד נתכנן מראש.


• נכין מראש – אם נדאג להכין את הארוחות שלנו מראש, נבזבז פחות זמן במחשבה או הכנה שלהן במהלך השבוע.


• אימונים קבועים – נקבע שיעורים או שעות ספציפיות, בהם אנו מתאמנים בקבוע, ללא יוצא דופן. ניידע את הקרובים אלינו על כך, שידעו שאיננו פנויים ואנו נדע כי הם מצפים שנתאמן.


• אבקות חלבון – אם אנו שואפים ליהנות קוביות בבטן בזמן קצר, כדאי לנו לשלב בתזונה היומית שלנו הרבה מאוד חלבונים; שיזינו את השרירים שלנו, יתרמו לגופנו אנרגיה ויאפשרו לגופנו לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר, ללא נזקים. אבקות החלבון מכילות ריכוזים גבוהים של חומצות אמינו, שמטרתן היא להגביר את תהליך ייצור החלבונים בגופנו כדי להפוך את קוביות בבטן בזמן קצר לאופטימלי.