קוביות בבטן לבנות הוא תהליך, שמצריך מאיתנו כוח רצון וזמן. כדי להצליח קוביות בבטן לבנות, יהיה עלינו להקפיד על פעילות גופנית, תזונה נכונה ושינה מרובה, שייעלו את תהליך קוביות בבטן לבנות שלנו ויתרמו לבריאותנו לטווח הארוך.חשיבות הפעילות הגופנית קוביות בבטן לבנות:

כמובן שפעילות גופנית היא הדרך קוביות בבטן לבנות, אך כדי להצליח ולייצר פעילות גופנית אופטימלית, כדאי לנו להקפיד על מספר קווים מנחים:

• אימונים קבועים ורציפים – כדאי לנו לקבוע ימים ושעות ספציפיים בהם נתאמן, כך שגם גופנו ישים לב לכך. בנוסף, כך יהיה לנו פשוט יותר להקפיד על האימונים.


• נדאג לישון הרבה לאחר יום בו ביצענו אימון – במהלך האימון שלנו, רקמות השריר שלנו נקרעות. כאשר אנו הולכים לישון, גופנו דואג להזין את השרירים בחלבונים, המזון של השרירים, כך שייבנו מחדש חזקים ויפים יותר.


• נקפיד על דיאטה העשירה בחלבונים – כדי להימנע מנזקים לאחר האימון ולהצליח לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר כדי קוביות בבטן לבנות, מומלץ כי נקפיד על מינון של 1.2 גרם של חלבון, על כל ק"ג שלנו על בסיס יומי. כלומר, אם אנו שוקלים 50 ק"ג, יהיה עלינו לאכול 60 גרם חלבון ביום.קוביות בבטן לבנות בסיוע של אבקות חלבון וגיינרים:


• אבקות חלבון – תוסף תזונתי בצורת אבקה, המורכב ממיי גבינה, קזאין או סויה. הוא מועשר בערך גבוה של חומצות אמינו, שבאופן ישיר יגבירו משמעותית את רמות החלבונים בגופנו.


• גיינרים – אם אנו מרבים להתאמן, כדאי לנו לשקול לשלב גיינרים במשטר קוביות בבטן לבנות שלנו: הגיינרים מורכבים מיחס של 1:5 של פחמימות וחלבונים לטובת החלבונים. תוספת הפחמימות תורמת לגופנו תוספת אנרגיה, שתאפשר לגופנו לעמוד בפני אימונים ארוכים וקשים יותר.