קו אנזים Q10 הוא ויטמין ונוגד חמצון, המסייע לגופנו להפיק אנרגיה מרובה, איכותית ואיתנה לאורך זמן. כי קו אנזים Q10 הוא נוגד חמצון, הוא אף מסייע לחזק מערכות רבות בגופנו, כגון מערכת החיסון, מערכת העיכול ומערכת החניכיים. הוא אף מייעל תהליכים גופניים ותהליכי חילופי חומרים רבים בגופנו.


קו אנזים Q10 לספורטאים

  • מייצר אנרגיה באופן טבעי - כיום, קו אנזים Q10 לספורטאים הוא מומלץ מאוד, בעיקר בשל המובן מאליו – שהוא מסייע לתרום לגופנו שפע של אנרגיה: מטרתו העיקרית של קו אנזים Q10 לספורטאים , הוא לסייע לגופנו להמיר את חומר האנרגיה הבסיסי שמגיע מהמזון, לצורת האנרגיה אליה התאים שלנו רגילים (ATP).

  • מסייע לחזק את האיברים שלנו - משום שתפקידו העיקרי של קו אנזים Q10 לספורטאים הוא לייצר יותר אנרגיה, הוא מצוי בעיקר באיברים החשובים של גופנו כגון הכבד, המוח, הכליות ובעיקר – הלב ומחזור הדם שלנו. מסיבה זו, הוא מהווה חלק בלתי-נפרד מתהליכים גופניים רבים, המתבצעים בגופנו באופן יומיומי ומסייע לחזק מערכות שונות בגופנו.

  • מגן על גופנו מהשלכות של פעילות גופנית - קו אנזים Q10 לספורטאים , אף מסייע לגופנו להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים, אשר מתרחשת רבות בעת התעמלות ועשויה לייצר בגופנו מחלות.

  • מגביר את צריכת החמצן של גופנו – קו אנזים Q10 לספורטאים מסייע לגופנו לייצא יותר אנרגיה, המאיצה את מחזור הדם שלנו ומביאה להעברה מהירה יותר של חמצן לתאים. תוספת החמצן תסייע לייעל תהליכים רבים בגופנו, לסייע לנו להיות ערניים יותר, למנוע סחרחורות, כאבי ראש וחולשה כללית של הגוף.

  • מאט את תהליך ההזדקנות – כאשר גופנו פועל בצורה אופטימלית, אנו מייצרים יותר תאים חדשים ומחליפים באמצעותם את התאים הישנים.


להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן